Pridať inzerát

Vedúci tímu manažerov pre kľúčových zákazníkov

Coca-Cola HBC Česko a Slovensko

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3 500 EUR/mesiac

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Úlohou Vedúceho tímu Manažérov pre kľúčových zákazníkov bude riadiť obchodné a zmluvné aktivity s manažérmi pre kľúčových zákazníkov, ktoré pomôžu k dosiahnutiu požadovaného obratu, tržieb a zákazníckej spokojnosti. Budete tiež zodpovední za vedenie a motiváciu zvereného tímu, budete navrhovať dlhodobú stratégiu a zabezpečovať správne nastavenie procesov vedúcich k splneniu stanovených cieľov.

MEDZI VAŠE ZODPOVEDNOSTI BUDE ĎALEJ PATRIŤ:
• Aktívny rozvoj vzťahov s kľúčovými zákazníkmi
• Vyhľadávať ďalšie príležitosti spolupráce so zákazníkmi na základe analýzy trhu
• Zostavovanie obchodného plánu za zverených zákazníkov a zodpovednosť za jeho realizáciu
• Plnenie stanovených obchodných KBIs
• Príprava a revízia P & L analýzy za vybraných zákazníkov, príprava akčných plánov na zvýšenie profitability u zverených zákazníkov

ČO VÁM MÔŽEME PONÚKNUŤ:
• Prostredie s firemnou kultúrou založenou na otvorenosti, tímovej práci a neformálnych vzťahoch
• Samostatnú a zodpovednú prácu
• Uplatnenie v medzinárodnej spoločnosti s vybudovanou tradíciou a prestížnou značkou
• Motivujúci systém finančného ohodnotenia
• Zaškolenie a profesionálne tréningy na podporu predajných, vyjednávacích a komunikačných zručností
• Možnosť pracovať na svojom osobnom a profesijnom raste a rozvoji (Talentové programy, rozvojové aktivity)
• Zamestnanecké výhody: 5 týždňov dovolenky; fasovanie produktov; pitný režim; nákup produktov a firemných reklamných predmetov za zvýhodnené ceny; systém flexibilných benefitov - kafetéria; príspevok na dôchodkové pripoistenie; stravovanie v kantíne / príspevok na stravovanie; zvýhodnené volania pre rodinných príslušníkov; možnosť nákupu zamestnaneckých akcií
• Ďalšie benefity: mobilný telefón; notebook, automobil aj k súkromnému využitiu

AKO BY MAL VYZERAŤ VÁŠ PROFIL:
• Máte preukázateľné manažérske skúsenosti z oblasti FMCG aspoň 5 rokov, vr. KA Managementu a riadenie tímu podriadených
• Máte výbornú znalosť obchodných finančných ukazovateľov, ktoré dokážete uplatniť v praxi pri vyjednávaní a argumentácii
• Ste prirodzenou autoritou pre svojich podriadených, ktoré rozvíjate, motivujete a angažujete k výkonu
• Máte znalosť angličtiny na pokročilej úrovni - využijete denne v ústnej aj písomnej komunikácii nielen so svojím priamym nadriadeným
• Ste aktívny vodič, VP sk. B a ste pripravení cestovať v prípade potreby (prevažne v SR)

Svoje CV, prosím, zasielajte v anglickom jazyku, ďakujeme.

Informácie o výberovom konaní