Pridať inzerát

Administátor mobilného odberového miesta (MOM)

Co-finance, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3,6 - 9 EUR/hod.Odmeny za víkendy, paušálna náhrada obedov, ďalšie bonusy. Možnosť predvýplatných záloh ku mzde. Celková odmena čistého zárobku vie byť pre aktívneho pracovníka ľahko viac ako 1.000EUR/mes.
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Koordinácia záujemcov o test, elektronická evidencia, vyhodnocovanie testov a certifikácia, skladové a odpadové hospodárstvo.

Dlhodobá práca na zabehnutých pracoviskách MOM, stabilný príjem, možnosť zúčastniť sa na propagácii a zvýšenia osobného príjmu.

Hľadáme pre náš rast, šíkovných a pracovitých ľudí na stabilne zabehnuté pracoviská MOM ako doplnenie do existujúcich tímov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2021 (ostáva ešte 20 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Poskytovanie zdravotnej starostlivosti - Antigénové a PCR odberové miesta

Ostatné znalosti

Microsoft Office - pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Vedieť pracovať v kolektíve, bezúhonnosť, nasadenie, vôľa pomôcť a zarobiť si...

Spoločnosť zúčastňujúca sa na protipandemických opatreniach prostredníctvom prevádzkovania MOM zariadení s úmyslom pomôcť v rámci svojich manažérskych zručností v dnešnej zložitej dobe. Bežná činnosť spoločnosti je realizácia sa na developerskom a rentierskom trhu s vlastnými projektami ako malé obchodné domy, garážové domy a parkoviská, ubytovacie zariadenia, administratívne-skladové budovy, reštauračné zariadenia a iné.

Adresa spoločnosti

Zadunajská cesta 406/27
851 01 Bratislava- Petržalka

Kontakt