Pridať inzerát

Vue.js developer | Zahraničná banka, medzinárodný projekt

CN Group CZ a.s., organizačná zložka SK

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Obchodná 2, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 900 - 3 500 EUR/mesiacFinálna výška mzdy závisí od znalostí a skúseností kandidáta.
  • Termín nástupu: Dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Predstavte si, že pracujete s nami na rôznorodých zahraničných IT projektoch bez potreby sa niekam sťahovať, bez nutnosti zmeny firmy a kolegov.

Získate výhodu produktovej firmy (stálych kolegov, Scrum Mastrov, šéfa aj svoj stôl...) s meniacimi sa projektmi od našich stálych aj nových zákazníkov.

Informácie o aktuálnom projekte:

Vyvíjajte s nami webovú stránku pre švédsku online banku. Klient otvára nové pobočky a preto je potrebné vyvinúť nové funkcie na aktuálnej webovej stránke.

Technológie na projekte:
FE: Vue.js, TypeScript (80%)
BE: C#, ASP.NET (20%) - nie je potrebná predchádzajúca skúsenosť
Azure, Episerver

Čo bude Vašou úlohou?
•Vyvíjanie nových funkcionalít s online riešením (Vue.js 3 v typescripte)
•Z malej časti udržba a podpora systému
•Denná komunikácia s medzinárodným tímom a produkt ownerom v angličtine

Čo je na projekte potrebné?
•Skúsenosť s Vue.js
•Ochota vyvíjať funkcie aj na backende je výhodou - náš senior vývojár Vás bude podporovať od začiatku nástupu na projekt
•Záujem o UX/UI aplikácie

Veľkosť tímu:
CN tím - 3 fullstack developeri
Tím zo strany klienta - 1 backend developer, Product Owner, tester

Čo v CN Group získate?
• Prostredie, ktoré intenzívne podporuje vzdelávanie a odborný rast (interné a externé workshopy, hackathony, codingdojo, prednášky)
• Kolegov, ktorí sú ochotní Vám kedykoľvek pomôcť a radi zdieľajú svoje znalosti
• Nadriadených, ktorí svojim ľuďom rozumejú - sami bývali vývojármi, takže vedia, čo ich ľudia potrebujú
• Firemnú kultúru, ktorá je založená na priateľskom a neformálnom prostredí. Nechávame kolegom voľnosť a všetko staviame na dôvere.
• Pekný office v centre Bratislavy, Prahy, Zlína, Hradca Králové so super dopravnou dostupnosťou a so skvelou kávou
• Podporujeme work-life balance (home-office, flexibilná pracovná doba, dovolenka navyše)

Aké benefity pre Vás máme?
+ Flexibilný pracovný čas - ak nie ste ranné vtáča alebo naopak potrebujete odísť z práce skôr
+ 5 týždňov dovolenky
+ Možnosť práce z domu
+ Preferujete MacBook alebo Dell? U nás máte možnosť výberu
+ Ak sa potrebujete odreagovať, môžete si zahrať PlayStation alebo relaxovať v našom Social roome
+ Program pre duševné zdravie Soulmio (prevencia duševného zdravia, živé prenosy alebo videá so psychológmi, články o duševnej pohode, osobné stretnutia so psychológom atď.)
+ Možnosť jazykového vzdelávania - online angličtina a nemčina
+ Externé školenia – veľmi radi podporíme Váš rozvoj certifikáciami, školeniami a účasťou na konferenciách
+ Interné školenia - naši vývojári svoju prácu milujú a radi sa o svoje vedomosti delia na pravidelných stretnutiach, seminároch a technických prednáškach
+ Môžete si užiť spoločné akcie, ktoré už majú tradíciu (Outdoor, Vianočný večierok, lyžovačka atď.) - keď to znovu situácia dovolí

Sme radi, že Vás pri hľadaní práce zaujala naša ponuka. Ak je práca vo Vue.js Vašou srdcovkou, pošlite nám, prosím Váš životopis na: belisova@cngroup.dk. Radi sa s Vami porozprávame a predstavíme Vám našu spoločnosť a projekty.

Výberový proces v CN Group (krátke video):

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Vue.js - Pokročilý

Sme software house, ktorý sa primárne venuje vývoju softwaru na mieru pre našich zahraničných zákazníkov (Nemecko, Švajčiarsko, Rakúsko, Švédsko, UK atď.), avšak vývoj zvládame z Prahy, Zlína, Bratislavy a Bukurešti. Našimi hlavnými vývojovými platformami sú Node.js, React, Angular, Vue.js, Java, .NET, Drupal, C++. Zameriavame sa aj na mobilný vývoj.

Prečo pre nás pracovať?

• Väčšina našich projektov je medzinárodných - pre krajiny západnej a severnej Európy
• Využívame agilné metodiky vývoja – SCRUM, Kanban
• Naši zákazníci sú zo všetkých možných oblastí businessu – médiá, logistika, bezpečnosť, medicína, telekomunikácie atď.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov