Pridať inzerát

Právna asistentka

CMS Cameron McKenna Nabarro Olswang, advokáti, v.o.s., organizačná zložka

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Staromestská, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 300 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: ihned

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme nových kolegov/kolegýň na pozíciu právnej asistentky/právneho asistenta do naší bratislavskej i pražskej kancelárie. Pozície nie je obmedzená vekom uchádzača a hodí sa pre tých, ktorí radi denne komunikujú v angličtine – skúsených sekretárky, čerstvých absolventov VŠ alebo SŠ. Pozícia je na plný pracovný úväzok alebo job share. Job share je možný pre uchádzačov, ktorí majú záujem o job share 2-3 dni v týždni.

Budete sa pohybovať v kultivovanom prostredí so spoľahlivým zázemím renomovanej medzinárodnej advokátskej kancelárie, ktorá je na českom právnom trhu už od roku 1991. Máme priestorné a moderné kancelárie v centre Bratislavy a Prahy. Je tu výborná dopravná dostupnosť a možnosť nakúpiť si cez obed alebo cestou z práce.
V Bratislave je nás 13, v Prahe nás je 80 a všichni si tykáme. Čoskoro sa zoznámite so všetkými kolegami, ktorí vám pomôžu s rýchlou integráciou do tímu.

Staráme sa o svojich zamestnancov. Nad rámec bežných zamestnaneckých výhod môžete využiť aj služby nutričného poradcu či psychológa. Spokojnosť našich klientov začína spokojnosťou našich zamestnancov.

Ak viete výborne anglicky (úroveň C1) a ste usilovný / á, pracovitý / á, zodpovedný / á a komunikatívne, so zmyslom pre humor a túžbou učiť sa novým veciam, potom sa k nám výborne hodíte. Prosím zašlite svoj životopis našej HR manažérke: linda.moravkova@cms-cmno.com.

Náplň práce:
 Práca s právnymi dokumentmi – zapracovania zmien a doplnení, úprava dokumentov, porovnávanie zmlúv, formátovanie a finalizácia konečnej podoby zmlúv
 Administratívna podpora – kopírovanie, skenovanie, tlač dokumentov, vedenie overovací knihy
 E-mailová a telefonická komunikácia v rámci spoločnosti a s klientmi
 Vedenie diáre právnikom
 Komunikácia naprieč tímami
 Organizácia a príprava klientskych rokovania vrátane podpory so zaistením priestorov, občerstvenie, prezentácií, zápisnice z rokovaní atď.
 Plánovanie pracovných ciest (doprava, ubytovanie, schôdzky)

Čo o prácu v CMS hovoria naši zamestnanci:

„Je fajn byť súčasťou veľkých a zaujímavých transakcií, o ktorých si ďalší deň prečítam v novinách.“ (Saša, v CMS od 2004)
„Môžem občas pracovať z domu, keď potrebujem.“ (Hanka, v CMS od 2008)
„Od tej doby, čo v CMS pracujem, sa oveľa lepšie orientujem v zmluvách, registroch a právnej terminológii, čo sa mi často hodí aj v osobnom živote.“ (Alžběta, v CMS od 2019)
„Sú tu výborné pracovné vzťahy naprieč všetkými tímami, navzájom si vyjdeme v ústrety a pomáhame si.“ (Zuzka, v CMS od 2004)
„V CMS je príjemná medzinárodná atmosféra, máme kolegov pôvodom z Veľkej Británie, Austrálie, Holandska a Talianska a všetci si medzi sebou tykáme.“ (Veronika, v CMS od 2017)
„Ocenila som, že počas lockdownu všetci dostali počítač a pomocou vzdialeného pripojenia sme celé mesiace pracovali z domova a zároveň nedošlo k žiadnemu znižovaniu platov z dôvodu Covidu.“ (Linda, v CMS od 2001)
„Keď som potrebovala pomôcť s kúpnou zmluvou na byt, mala som sa hneď na koho obrátiť s konzultáciou.“ (Katka, v CMS od 2017)
„Na túto prácu sa dá nazerať ako na obyčajnú prácu v administratíve alebo začiatok niečoho väčšieho. Začala som v CMS na recepcii a pomáhala s občerstvením. Po krátkej dobe som sa postupne zapojila do organizácie pracovných ciest, malých a neskôr väčších klientskych akcií, až som sa vypracovala do úlohy marketingovej asistentky. Dnes, na pozíciu business development manager, pracujem s našimi tímami v celom regióne a s kolegami po celom svete, čo je skvelé. Zaujímavý kariérny postup je určite jedna z možností, ktorú môže CMS poskytnúť.“ (Adéla, v CMS od 2009)

Čo ponúkame:
 Výborné platové ohodnotenie
 Pracovná doba 9:30 - 18:00 – zahŕňa 1 hodinu pauzu na obed
 5 týždňov dovolenky
 Nadčasy sú platené, prípadne je možné si namiesto toho vybrať náhradné voľno
 Práca z domu raz týždenne
 Príspevok EUR 13 mesačne na Multisportku
 Príspevok 3% hrubej mzdy na dôchodkové pripoistenie
 V případě stěhování do Prahy zajistíme pro uchazeče bydlení na přechodné období

Na čo sa môžete tešiť:
 Futbalový turnaj CMS organizovaný každým rokom v inej krajine, ktorého sa zúčastňujú mužské aj ženské tímy
 Moderná zariadená kuchyňa s kávovarom, barovým sedením a ovocie a oriešky po celý deň
 Piatkové obedy pre všetkých zamestnancov
 Rôzne zameraná pravidelná online soft-skills školenia pre každého
 Wellbeing: starostlivosť o mentálne zdravie zamestnancov formou pravidelných akcií a seminárov
 Udržateľnosť: dbáme o to, aby naša činnosť bola šetrná k životnému prostrediu

Požiadavky na zamestnanca

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

CMS is a global, full service law firm with 71 offices worldwide. We are the second most global law firm and the largest in Europe and have over 4,500 lawyers who work in international teams, focusing on industry sectors.