Pridať inzerát

Projektový manažér/manažérka - Sociálna integrácia

Človek v ohrození, n.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Lučenec
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 200 EUR/mesiacpodľa skúseností

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Projektový manažér/manažérka implementuje a manažuje projekty zamerané na sociálnu integráciu marginalizovaných rómskych komunít, pričom hlavnou náplňou projektov sú aktivity v oblasti zamestnávania a rozvoja zručností. Projekty sú realizované na území Banskobystrického samosprávneho kraja, primárne okresu Lučenec. Miestom výkonu práce je kancelária v Lučenci.
Tvojou úlohou bude:

• implementácia a monitorovanie projektov,
• riadenie projektového cyklu,
• komunikácia s príslušnými orgánmi, organizáciami, partnermi a donormi v rámci napĺňania cieľov projektu,
• koordinácia členov tímu a komunikácia s vedúcimi oddelenia,
• monitorovanie a dodržiavanie pokroku pri realizácii projektov,
• organizačné zabezpečenie projektových konferencií a seminárov,
• vypracovávanie monitorovacích správ a podkladov,
• v spolupráci s finančným manažérom dohliadanie na čerpanie rozpočtu a príprava podkladov k žiadosti o platbu,
• písanie projektov,
• krízový manažment,
• účasť na národných a medzinárodných konferenciách a fórach,
prezentovanie organizácie na národných a medzinárodných fórach.

Všeobecné spôsobilosti:analyzovanie a riešenie problémov
• komunikácia (jednanie s ľuďmi)
• kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa
• finančná a ekonomická gramotnosť
• organizovanie a plánovanie práce
• pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné schopnosti)
• vedenie ľudí
• samostatnosť

Informácie o výberovom konaní

Ako sa prihlásiť:
Pošli životopis (max. 2 strany) spolu s motivačným listom (max. 1 strana) na [email protected] čím skôr, najneskôr však do 31.augusta 2022. Ako predmet e-mailu uveď “projektový manažér”.

Info o organizácii

Agentúra práce BBSK, n.o. vznikla v roku 2019 v Lučenci ako dcérska organizácie Banskobystrického samosprávneho kraja a MVO Človek v ohrození.
Venuje sa podpore zamestnávania a rozvoja zručností znevýhodnených skupín s dôrazom na marginalizované rómske komunity.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Teams - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

pracovné skúsenosti v projektovom manažmente, ideálne skúsenosť s projektovým manažmentom v nezisko

Počet rokov praxe

3

Hľadáme človeka, ktorý:

• ukončil minimálne prvý stupeň VŠ v odbore ako manažment, ekonómia alebo sociálna práca,
• má pracovné skúsenosti v projektovom manažmente a koordinovaní úloh (projektový manažment v rámci neziskového sektoru výhodou),
• orientuje sa v písaní projektových žiadostí v neziskovom sektore,
• vie dodržiavať striktné termíny,
• je samostatný a má skúsenosti s prácou v dynamickom prostredí,
• je schopný pracovať na viacerých úlohách a má zmysel pre detail,
• je iniciatívny, otvorený, má pozitívny prístup a veľmi dobré komunikačné schopnosti.

Človek v ohrození je mimovládna nezisková organizácia, ktorej cieľom je pomáhať tým, ktorí to najviac potrebujú. Od roku 1999 podávame pomocnú ruku ľuďom, ktorých najrôznejšie okolnosti oberajú o ich ľudskú dôstojnosť a slobodu. Ľuďom, ktorí trpia dôsledkami vojen, obetiam prírodných katastrof, či tým, ktorí žijú v područí autoritárskych režimov. Nepôsobíme len v zahraničí. Od nášho vzniku podávame pomocnú ruku aj ľuďom, ktorí sa ocitli v krízovej situácii na Slovensku. Po spojení síl s kolegami zo slovenskej pobočky Člověka v tísni v roku 2016 pomáhame so začleňovaním ľuďom, ktorých chudoba vytláča na okraj spoločnosti. Prostredníctvom vzdelávacích aktivít sa zároveň snažíme prispieť k budovaniu Slovenska ako otvorenej, tolerantnej a solidárnej spoločnosti.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov