Krátkodobá zaujímavá práca v Banskej Bystrici a Košiciach – prieskumy, rozhovory, zber údajov, vypĺňanie dotazníkov

Človek v ohrození, n.o.

  • Miesto práce: Banskobystrický kraj, Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 5 EUR/hod.45 € brutto/deň
  • Termín nástupu: ihneď/dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ako jedna z najväčších humanitárnych organizácií v pomoci utečencom z Ukrajiny, zapájame
sa do významného medzinárodného projektu UNHCR, ktorého cieľom je monitorovanie,
výskum a zber dát, ktorými budeme schopní pomenovať prioritné oblasti, z ktorých budú
vychádzať odporúčania pre multisektorové aktivity na Slovensku.
Hľadáme jedného anketára do Banskej Bystrice a jedného do Košíc na plný pracovný čas pre
obdobie od 27. júna do 31. júla – realizátorov prieskumov, ktorým ponúkame zaujímavú,
celospoločensky prospešnú prácu v medzinárodnom projekte.
Dostanete jasné inštrukcie a postup.

Tvojou úlohou bude:
• Podľa rozvrhu v jednotlivých lokalitách, realizovať na základe pripravenej metodiky
štruktúrované rozhovory a zaznamenávať dáta do systému
• Naučiť sa zvládnuť aplikovať v praxi základné humanitárne princípy a bezpečnostné
pravidlá
• Dôkladne poznať a vedieť aplikovať metodiku výskumu, metódy výberu
respondentov a protokol rozhovorov
• Zabezpečiť bezchybné objektívne vstupy, uchovávanie a spracovanie zadaných
informácií v súlade s pokynmi
• riadiť sa podľa pokynov tímového lídra

Čo sa ti u nás bude páčiť:
- výborný tím jednej z najväčších mimovládnych organizácií na Slovensku, v ktorom je
radosť pracovať,
- tvoja práca bude mať zmysel – vďaka tebe budeme schopní lepšie pomáhať
konkrétnym ľuďom na Slovensku,
- možnosť spolupráce na rozvoji projektu
- výborný tím, v ktorom je radosť pracovať

Informácie o výberovom konaní

Ako sa prihlásiť:
Pošli životopis (max. 2 strany) spolu s motivačným listom (max. 1 strana)
na prá[email protected] čím skôr. Ako predmet e-mailu uveď “Prieskum”.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Politické vedy, Sociálny výskum, Ekonómia, Medzinárodné vzťahy

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Teams - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

Všeobecné spôsobilosti:
- schopnosť autonómnej práce v prepojení na tím a ciele projektu
- plynulá komunikácia v ukrajinčine a ruštine, v slovenčine výhodou
- mať rád ľudí, byť empatický, vnímavý
- dobré komunikačné zručnosti
- skúsenosť práce s ľuďmi rôzneho veku a sociálneho statusu

Človek v ohrození je mimovládna nezisková organizácia, ktorej cieľom je pomáhať tým, ktorí to najviac potrebujú. Od roku 1999 podávame pomocnú ruku ľuďom, ktorých najrôznejšie okolnosti oberajú o ich ľudskú dôstojnosť a slobodu. Ľuďom, ktorí trpia dôsledkami vojen, obetiam prírodných katastrof, či tým, ktorí žijú v područí autoritárskych režimov. Nepôsobíme len v zahraničí. Od nášho vzniku podávame pomocnú ruku aj ľuďom, ktorí sa ocitli v krízovej situácii na Slovensku. Po spojení síl s kolegami zo slovenskej pobočky Člověka v tísni v roku 2016 pomáhame so začleňovaním ľuďom, ktorých chudoba vytláča na okraj spoločnosti. Prostredníctvom vzdelávacích aktivít sa zároveň snažíme prispieť k budovaniu Slovenska ako otvorenej, tolerantnej a solidárnej spoločnosti.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov