Pridať inzerát

Projektový/á manažér/ka pre projekty v Libanone

Človek v ohrození, n.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 550 EUR/mesiacod 550 Eur brutto, v závislosti od skúseností
  • Termín nástupu: august 2021
  • Druh pracovného pomeru: skrátený úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce je primárne zameraná na manažovanie 2 projektov v Libanone:

Projekt zameraný na vzdelávanie v Libanone, ktorý bude vyžadovať organizáciu online workshopov a prepájanie študentov/-iek libanonských vysokých škôl so zahraničnými expertmi/-kami za účelom podpory ich šancí na zamestnanie a uplatnenie vzdelania v praxi. Taktiež bude treba dohliadať na celkovú koordináciu jednotlivých členov tímu, vizibilitu projektu a projektovú administratívu.

Projekt zameraný na podporu zamestnanosti a budovanie infraštruktúry v Tripolise, kde bude potrebné dohliadať na projektovú implementáciu s projektovým partnerom v krajine, prípravu vizibility, predkladanie priebežných a záverečných reportov a komunikáciu s donorom. .

Tvoje úlohy budú:

-Úvodný prieskum a výber tém pre workshopy, udržiavanie kontaktu so vzdelávacími inštitúciami/expertmi a s ostatnými pracovníkmi tohto projektu v Libanone
-Koordinácia eventov a workshopov (2 workshopy mesačne po dobu 7 mesiacov)
-Podpora prípravy nových projektov a plánovanie intervencií
-Príprava výstupov vizibility
-Projektový manažment - komunikáciu s manažérom a terénnou pracovníčkou v Libanone, koordináciu dobrovoľníka a koordinátora vzdelávacieho centra v Libanone, komunikáciu s partnerskou organizáciou v Libanone
-Príprava priebežných a záverečných správ
-Podpora nastavenia mechanizmov spätnej väzby a skvalitňovania poskytovanej pomoci
-Prepájanie ČVO s ostatnými aktérmi pôsobiacimi v Libanone prostredníctvom účasti na koordinačných stretnutiach OSN a ostatných medzinárodných organizácií (v prípade potreby)

Čo sa vám u nás bude páčiť:

výborný tím jednej z najväčších mimovládnych organizácií na Slovensku, v ktorom je radosť pracovať
vaša práca bude mať zmysel – vďaka Vám budeme schopní lepšie pomáhať konkrétnym ľuďom na Slovensku
možnosť spolupráce na rozvoji programov oddelenia
flexibilný prac. čas, 5 dní dovolenky navyše, mobilný telefón, PC, možnosť supervízií
možnosť častejšej práce z domu

Informácie o výberovom konaní

Ako sa prihlásiť:
Pošli životopis (max. 2 strany) spolu s motivačným listom (max. 1 strana) v angličtine na recruitment@peopleinneed.sk čím skôr, maximálne však do 30. júna 2021. Ako predmet e-mailu uveď “PM Libanon”. Záujemcom odporúčame prihlásiť sa čo najskôr, nakoľko výberový proces bude prebiehať priebežne.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

rozvojové štúdia, manažment, medzinárodné vzťahy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Teams - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý

Počet rokov praxe

silné pracovné skúsenosti v projektovom manažmente, organizácii workshopov a koordinovaní úloh na me

Hľadáme človeka, ktorý:

-Ukončil min. prvý stupeň VŠ v odbore ako manažment, rozvojové štúdiá, medzinárodné vzťahy a pod.
-Má silné pracovné skúsenosti v projektovom manažmente, organizácii workshopov a koordinovaní úloh na medzinárodnej úrovni min. 3 roky (projektový manažment v rámci neziskového sektoru výhodou)
-Ovláda profesionálne angličtinu slovom i písmom
-Orientuje sa v písaní projektových žiadostí v neziskovom sektore
-Vie dodržiavať striktné termíny
-Je samostatný a má skúsenosti s prácou v dynamickom prostredí
-Je schopný pracovať na viacerých úlohách a má zmysel pre detail
-Je iniciatívny, otvorený, má pozitívny prístup a veľmi dobré komunikačné schopnosti

Človek v ohrození je mimovládna nezisková organizácia, ktorej cieľom je pomáhať tým, ktorí to najviac potrebujú. Od roku 1999 podávame pomocnú ruku ľuďom, ktorých najrôznejšie okolnosti oberajú o ich ľudskú dôstojnosť a slobodu. Ľuďom, ktorí trpia dôsledkami vojen, obetiam prírodných katastrof, či tým, ktorí žijú v područí autoritárskych režimov. Nepôsobíme len v zahraničí. Od nášho vzniku podávame pomocnú ruku aj ľuďom, ktorí sa ocitli v krízovej situácii na Slovensku. Po spojení síl s kolegami zo slovenskej pobočky Člověka v tísni v roku 2016 pomáhame so začleňovaním ľuďom, ktorých chudoba vytláča na okraj spoločnosti. Prostredníctvom vzdelávacích aktivít sa zároveň snažíme prispieť k budovaniu Slovenska ako otvorenej, tolerantnej a solidárnej spoločnosti.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Baštová 343 / 5
81103 BRATISLAVA