Pridať inzerát

Kuchár

Cloef Atrium Gastronomie GmbH

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Cloef, Mettlach, Nemecko
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 700 EUR/mesiacPríplatky za prácu cez sviatky a nedele. Pracovný týždeň: 5 dní / 40 prac.hodín
  • Termín nástupu: 01.07.2021 alebo podľa dohody
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Od jún / júl alebo po osobnej dohode hľadáme na posilnenie nášho kuchynského tímu Kuchárov. Prijmeme aj páry.
Prosim vas kontaktujte nás najlepsie formou nášho
Email: events@bistro-mirabell.de alebo na telefónom čísle 00491709068611 Watsup, SMS.
Naša Resturacia sa nachádza na Luxembursko-Nemecko-Francuzkych hraniciach. Ponúkame prácu na sezónu ale aj dlhodobo.
Pracovná zmluva je Nemecka s nemeckými zdravotným a sociálnom poistením. Znalosť jazyka nieje nevyhnutna.

Bistro cca 60 miest
Terrasse cca 100 miest
Reštaurácia cca 100 miest

Rastislav Poliach, Juraj Lenk
Bistro Mirabell
Cloef Atrium 1
66693, Orscholz
Nemecko

Kontakt:
Rastislav Poliach Slovensky - Nemecky SMS,Watsup,Viber
Tel: 004915117214273
Juraj Lenk Küchenchef Slovensky-Nemecky-Anglicky SMS,Watsup
Tel:00491709068611

Tešíme sa vas.

Pracovný týždeň: 5 dní / 40 prac.hodin
Možnosť ubytovania v personálnom dome. Personálny dom 5km od Reštaurácie.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Gastronómia

Slovenský jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Počet rokov praxe

Prax je výhodou ale nie podmienkou.

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Len chuť do prace.

Restauracia Bistro v blízkosti Francúzsko , Luxemburských hraniciach v dedinke Orscholz. V blízkosti reštaurácie sa nachádza turistická atrakcia Baumwipfelpfad Orschol https://www.baumwipfelpfade.de/portal-de/

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Cloef Atrium
66693 Orscholz
Nemecko