Pridať inzerát

Asistentka pre riaditeľstvo - Poliklinika Bezručová

Cliniq s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bezručova 5, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 080 EUR/mesiacZákladná mzda pri plnom úväzku je 1080 eur mesačne + bonusy do výšky 540 eur podľa dochádzky a výsledkov práce.
  • Termín nástupu: 01.09.2022

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Spracovávanie hospodárskej korešpondencie a elektronickej pošty.
• Vybavovanie prichádzajúcich a odchádzajúcich telefonických hovorov.
• Komplexná asistencia manažmentu a určeným nadriadeným pracovníkom.
• Príprava podkladov pre obchodné stretnutia a rokovania.
• Organizovanie obchodných a osobných stretnutí.
• Spoločenský servis pre vedúcich zamestnancov, ich hostí, napr. uvádzanie návštev, príprava a podávanie občerstvenia a pod.
• Prepisovanie údajov pomocou výpočtovej techniky, spravovanie databáz, vytváranie prezentácií.
• Zhotovovanie zápisníc z pracovných porád a rokovaní na základe podkladov.
• Obsluhovanie skenerov, kopírok a ďalších prístrojov a zariadení.
• Plánovanie a nakupovanie kancelárskych potrieb, občerstvenia a tovaru dennej spotreby.

• nadpriemerné platové ohodnotenie,
• príjemné pracovné prostredie po kompletnej rekonštrukcii priestorov vo veľkej poliklinike.
• služobný telefón
• notebook
• ročné karty nadštandardnej zdravotnej starostlivosti pre blízke osoby
• zľavy v lekárni

Profesijný životopis a krátky sprievodný motivačný list poslať e-mailom na adresu [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod a ekonomika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

• príjemné vystupovanie, komunikatívnosť, ochota vzdelávať sa, samostatnosť,
• spoľahlivosť, pozornosť, zmysel pre detail,
• dobré organizačné a plánovacie schopnosti

Spoločnosť Cliniq je prevádzkovateľom Polikliniky Bezručova www.poliklinikabezrucova.sk a plánuje ďalší rozvoj. Disponuje unikátnym know-how v oblasti poskytovania špecializovanej ambulantnej, všeobecnej ambulantnej starostlivosti a jednodňovej zdravotnej starostlivosti. Vyznačuje sa proklientským prístupom, ktorý sa teší veľkému záujmu pacientov. V strede nášho úspechu sú naši kolegovia: lekári, sestry a ďalší zamestnanci, ku ktorým pristupujeme ako k partnerom.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov