Pridať inzerát

Front-end Developer

CLEVERLANCE Slovakia s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 700 EUR/mesiacZákladná zložka mzdy od 1700 EUR brutto mesačne - presná výška mzdy sa odvíja v závislosti od skutočných znalostí a skúseností, kvalifikácie a odbornosti kandidáta
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Preferuješ kombináciu vývoja v Reacte a Jave a zaujímajú Ťa inovácie? Tak neváhaj a daj nám o sebe vedieť!

Čo Ťa čaká?
• budeš sa podieľať na vývoji novej a udržovať a modernizovať existujúcu prezentačnú logiku
• Tvojou náplňou práce bude súčasne mapovanie dát a volanie webových služieb s použitím technológií Thymeleaf, Spring alebo React v portálovom riešení Liferay
• do Tvojej agendy bude tiež spadať spracovávanie dodaných HTML šablón v rámci webového frameworku
• budeš inštalovať a konfigurovať vyvinutý softvér
• ponesieš zodpovednosť za kvalitu naprogramovania a dodania zverenej časti aplikácie, vrátane kvalitného otestovania a tvorby a obsahu dokumentácie

Čo by si mal/mala vedieť?
• na tejto pozícii zúročíš svoju prax vo vývoji v Jave a Java EE/Spring
• znalosť niektorých repository systémov (napr. Git, SVN)
• využiješ svoje skúsenosti s aplikačným serverom (napr.: Tomcat, JBoss, WebSphere)
• nezaobídeš sa bez praktickej skúsenosti s prácou so serverovým webovým frameworkom (napr.: JSP, JSF, Thymeleaf)
• body navyše získaš znalosťou REST/SOAP, JSON/XML, taktiež skúsenosťou s JS, CSS, Angular, React
• uvítame pracovné skúsenosti v oblasti Telco, ideálne na agilných projektoch
• stojíš si za svojim zodpovedným prístupom a analytickým vhľadom pri riešení zverených úloh
• slovenský alebo český jazyk ovládaš výborne, angličtinu minimálne na mierne pokročilej úrovni

• príjemné pracovné prostredie a stabilné zázemie dobre prosperujúcej českej IT firmy, pôsobiacej na trhu od roku 2000, na Slovensku pôsobíme 16 rokov
• priestor pre samostatnú a kreatívnu prácu s možnosťou realizácie vlastných nápadov a príležitosťami stále sa učiť nové veci a prístupy
• u nás máš možnosť ovplyvňovať svoje smerovanie vo firme
• kvalitné HW i SW vybavenie, prístup k najmodernejším technológiám a špecifickým projektom
• v Cleverlance získaš vo svojom rozvoji kvalitnú podporu aj vďaka bohatej ponuke interných a externých školení
• ponúkame Ti mzdu, ktorej základná zložka bude od 1700 EUR brutto mesačne – jej konkrétna výška sa však bude odvíjať v závislosti od Tvojich skutočných znalostí a skúseností, kvalifikácie a odbornosti
• ponúkame Ti benefity akými sú výuka AJ/NJ, Multisport karta, sick days, čaká Ťa množstvo firemných akcií, zázemie moderných kancelárií v centre mesta, v blízkosti historického centra s kvalitným vybavením pre športovcov a milovníkov kvalitného jedla a kávy, po vzájomnej dohode u vybraných projektov možnosť čiastočného home office, a ďalšie.

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem. Po dôkladnom posúdení životopisov budeme kontaktovať iba uchádzačov postupujúcich do výberového kola. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Spoločnosť Cleverlance Slovakia s.r.o., s materskou spoločnosťou v Prahe, je stabilným dodávateľom vývoja softvéru a mobilných aplikácií pre banky, telekomunikačných operátorov a iné významné firmy u nás ako aj v zahraničí. Vďaka vysokej odbornosti našich kolegov sme aj držiteľom ISTQB GOLD partnerstva. Okrem dlhodobých a technologicky zaujímavých projektov poskytujeme našim zamestnancom nie len širokú paletu školení, ale aj benefitov a firemných akcií podčiarknutú priateľskou atmosférou a ľudským prístupom.

Viac informácií o spoločnosti nájdete na adrese www.cleverlance.com

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov