Pridať inzerát

Test Automation Engineer

CLEVERLANCE Slovakia s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 500 EUR/mesiacZákladná zložka mzdy od 1 500 EUR brutto mesačne - presná výška mzdy sa odvíja v závislosti od skutočných znalostí a skúseností, kvalifikácie a odbornosti kandidáta
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš prax v implementácii a realizácii automatizovaných testov, vrátane ich programovania a vyhodnocovania? Ozvi sa a dozvieš sa viac, ako uplatniť svoje doteraz nadobudnuté skúsenosti u nás v Cleverlance.
Čo ťa čaká?
• návrh a údržba testovacieho prostredia na testovanie chýb
• tvorba test case podľa testovacieho plánu
• prevažne automatizované testovanie SW- návrh, implementácia automatizovaných testov, realizácia automatizovaných testov
• tvorba, realizácia a údržba funkčných manuálnych a integračných testov
• analýza výsledkov testovania, reporting
• spolupráca s vývojármi

Čo by si mal vedieť?
• zúročíš doteraz nadobudnuté skúsenosti s prípravou, realizáciou a vyhodnocovaním testov – znalosť princípov QA a cyklu vývoja SW
• máš dokladovateľnú prax s nástrojmi pre automatizované testovanie (Selenium/SilkTest/QuickTest/JMeter/SoapUI)
• u nás zúročíš svoje skúsenosti s programovaním v jazykoch Java/Python/C#/JavaScript
• uvítame aj tvoje skúsenosti s výkonnostným či záťažovým testovaním
• bez praktickej znalosti SQL sa nezaobídeš
• ovládaš prácu v JIRA, Confluence
• zaboduješ ale nie je podmienkou, znalosť čítania z diagramov UML, EA
• máš schopnosť porozumieť logike aplikácií po funkčnej stránke

• priestor pre samostatnú a kreatívnu prácu s možnosťou realizácie vlastných nápadov a príležitosťami stále sa učiť nové veci a prístupy
• u nás máš možnosť ovplyvňovať svoje smerovanie vo firme, rásť technologicky aj kariérne
• kvalitné HW i SW vybavenie, prístup k najmodernejším technológiám a špecifickým projektom
• v Cleverlance získaš vo svojom rozvoji kvalitnú podporu aj vďaka bohatej ponuke interných a externých školení
• ponúkame Ti benefity akými sú zázemie moderných kancelárií v centre mesta, s kvalitným vybavením pre športovcov a milovníkov kvalitného jedla a kávy, čaká Ťa množstvo firemných akcií, výuka AJ/NJ, Multisport karta, sick days, po vzájomnej dohode u vybraných projektov možnosť čiastočného home office.

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem. Po dôkladnom posúdení životopisov budeme kontaktovať iba uchádzačov postupujúcich do výberového kola. Ďakujeme za pochopenie.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

1.11.2021 (ostáva ešte 16 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Selenium - Pokročilý
SQL - Pokročilý
SoapUI - Pokročilý
UML - Unified Modeling Language - Pokročilý
Jira - Pokročilý
Confluence - Pokročilý

Spoločnosť Cleverlance Slovakia s.r.o., s materskou spoločnosťou v Prahe, je stabilným dodávateľom vývoja softvéru a mobilných aplikácií pre banky, telekomunikačných operátorov a iné významné firmy u nás ako aj v zahraničí. Vďaka vysokej odbornosti našich kolegov sme aj držiteľom ISTQB GOLD partnerstva. Okrem dlhodobých a technologicky zaujímavých projektov poskytujeme našim zamestnancom nie len širokú paletu školení, ale aj benefitov a firemných akcií podčiarknutú priateľskou atmosférou a ľudským prístupom.

Viac informácií o spoločnosti nájdete na adrese www.cleverlance.com

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Prievozská 1978/6
821 09 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Vladimíra Melišková
E-mail: poslať životopis