Pridať inzerát

Senior .NET Developer

CLEVERLANCE Slovakia s.r.o.

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Brno, Česko
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 80 000 Kč/měsícZákladní složka mzdy od 80 000 CZK měsíčně – přesná výše mzdy se odvíjí v závislosti od skutečných znalostí a zkušeností, kvalifikace a odbornosti kandidáta.
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek, živnost

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro náš menší a přátelský tým v Brně hledáme posilu v oblasti .NET vývoje. Pracujeme na rozvoji B2B obchodního portálu pro českou pobočku mezinárodního klienta. Přidejte se k týmu, který navíc ocení nadšence pro grilování či uzení.

CO VÁS ČEKÁ
- budete se podílet na vývoji webové aplikace – včetně spolupráce na analýze požadavků zákazníka a jejich implementace
- u seniorních kandidátů uvítáme přesah do architektury a schopnost návrhu řešení a volbu vhodných frameworků

CO BYSTE MĚL(A) UMĚT?
- aplikace vyvíjíme v .NET (.NET 4.5 a vyšší) a .NET Core, k tomu navíc potřebujete zkušenost s implementaci webových služeb WCF, REST, vývojem ETL nástroje, Entity Frameworkem a Unity Dependency injection
- neobejdete se bez znalosti MS SQL, zabodujete případnou znalostí Mongo DB
- výhodou je také zkušenost s prací v TFS
- uvítáme zkušenosti s některými z těchto technologií - ASP.NET, ASP.NET MVC 5, WPF
- hodit se také budou znalosti webových technologií (HTML, JavaScript, CSS, AngularJS/React, LESS/SASS, Bootstrap)
- základem je váš analytický a logický přístup, kvalitní komunikační schopnosti, smysl pro odpovědnost a schopnost dotahovat věci do konce
- oceníme ochotu pomáhat méně zkušeným kolegům
- domluvíte se výborně česky/slovensky a také anglicky​

Zaměstnanecké výhody, benefity

CO NABÍZÍME?
- ​zázemí dynamicky rostoucí, a přesto stabilní české firmy, působící na trhu již od roku 2000
- prostor pro samostatnou a kreativní práci
- u nás máš možnost ovlivňovat své směrování ve firmě a ve svém rozvoji
- kvalitní HW i SW vybavení, přístup k nejmodernějším technologiím a specifickým projektům
- otevřené a přátelské prostředí
- podporu při odborném rozvoji, bohatá nabídka interních a externích školení - více informací na ​Cleverlance FB stránkách
- zázemí moderních kanceláří v Brně Slatině, s kolárnou a dostatkem parkovacích míst
- zvýhodněný firemní telefonní a datový tarif s možností využití pro rodinné příslušníky
- občerstvení na pracovišti, relaxační místnost
- benefity (možnost částečného home office, příspěvek na životní a penzijní připojištění, výuka AJ/NJ/RJ, sick days, stravenky, MultiSport karta, široká nabídka firemních akcí pro zaměstnance i jejich rodiny, a další)​

Informace o náboru

Všem uchazečům děkujeme za projevený zájem. Po důkladném posouzení životopisů budeme kontaktovat pouze uchazeče postupující do výběrového kola. Děkujeme za pochopení.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

IT

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2) nebo Slovenský jazyk - Expert (C2) nebo Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Cleverlance vám nabídne možnost pracovat na zajímavých IT projektech v oblastech finančnictví a telekomunikací. Setkáte se zde s nejmodernějšími technologiemi využívanými u vícevrstvých řešení nasazovaných do rozsáhlých a výkonnostně náročných projektů.
Naše společnost své zaměstnance pravidelně vysílá na interní i externí školení a finančně je podporuje při úspěšném získání certifikací v oblasti nejnovějších technologií.
Kromě jiného poskytuje Cleverlance svým zaměstnancům stabilní zázemí dobře prosperující české firmy, kvalitní HW i SW vybavení, špičkové informační technologie, příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv.

Počet zaměstnanců

500-999 zaměstnanců

Adresa společnosti

Prievozská 1978/6
821 09 Bratislava