Pridať inzerát

Solution Architect

CLEVERLANCE Slovakia s.r.o.

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Praha, Česko
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 70 000 Kč/měsícZákladní složka mzdy od 70 000 CZK měsíčně – přesná výše mzdy se odvíjí v závislosti od skutečných znalostí a zkušeností, kvalifikace a odbornosti kandidáta.
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek, živnost

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro svou práci preferujete zázemí stabilní firmy, ale v rozsahu projektů dáváte přednost různorodosti bez potřeby se vázat pouze na jednu oblast? Obojí je slučitelné – aktuálně bychom rádi posílili náš tým ESA, řešící projekty typu vývoj na zakázku jako je např. systém na podporu sčítání lidu, Portál občana, aplikace pro STK, aplikace pro výrobní a stavební společnosti. Pojďme probrat možnost uplatnění vašich zkušeností právě u nás. ​

CO VÁS ČEKÁ?
- budete garantem řešení pro zákazníka i svěřený tým, včetně spolupráce na analýze požadavků zákazníka, implementace a rozpracování do technického detailu
- budete navrhovat architekturu komplexního IS složeného typicky z několika systémů a integrační platformy; generovat konceptuální, logickou a fyzickou architekturu, včetně systémových dokumentů, technické dokumentace a odhadů rizik
- budete navrhovat a ověřovat metodiky pro vývoj, deployment a údržbu kódu
- uvítáme vaši schopnost technicky vést tým a budete mít možnost se také podílet vývoji dodávaného řešení
- čeká vás odpovědnost za definici rozsahu projektu a spolupráce s obchodníky v - presales fázi a následně s projektovým managerem na řízení dodávky
budete se podílet na tvorbě nabídek a kalkulací; účastnit se analýz a workshopů​

CO BYSTE MĚL(A) UMĚT?
- měl/a byste mít min 5 let zkušeností s tvorbou návrhů solution architektury a vývojem aplikací
- neobejdete se bez dobré technologické orientace v oblasti zakázkového a produktového vývoje
- je potřeba znát praktiky, postupy a metodiky v oblasti softwarového vývoje - UML (Features, Use Cases, Requirements, Deployment Diagrams), Enterprise Architect, TOGAF, vodopád / agile
- výhodou by pro vás byl zájem o aktivní programování v .NET/.NET CORE
- u zájemců o tuto roli uvítáme zkušenost s vedením svěřeného týmu
- neobejdete se bez výborných prezentačních a primárně pak vyjednávacích dovedností
- hledáme zkušeného a samostatného specialistu/ku s přirozenou odpovědností za navrhovaná řešení a svěřený tým, analyticky založenou osobnost orientovanou na výsledek s proaktivním a profesionálním přístupem
- skvěle ovládáte češtinu/slovenštinu a také angličtinu​

Zaměstnanecké výhody, benefity

CO NABÍZÍME?
- ​zázemí dynamicky rostoucí, a přesto stabilní české IT firmy, působící na trhu již od roku 2000
- prostor pro samostatnou a kreativní práci • zázemí pro své kontakty a zákazníky, kterým díky Cleverlance dokážete nabídnout kvalitu v oblasti dodávaných služeb a produktů
- u nás máte možnost ovlivňovat své směrování ve firmě a ve svém rozvoji
kvalitní HW i SW vybavení, přístup k nejmodernějším technologiím a specifickým projektům
- otevřené a přátelské prostředí
- podporu při odborném rozvoji, bohatou nabídku interních a externích školení - více informací na Cleverlance FB stránkách
- zázemí moderních kanceláří na Opatově v blízkosti stanice metra nebo u centra Brna v Žabovřeskách, s kvalitním zázemím i pro sportovce a milovníky kvalitního jídla
- notebook, auto, mobil s tarifem a k tomu i zvýhodněný firemní telefonní tarif s možností využití i pro rodinné příslušníky
- benefity (MultiSport karta, příspěvek na životní a penzijní připojištění, výuka AJ/NJ/RJ, sick days, stravenky, občerstvení na pracovišti, po vzájemné dohodě u vybraných projektů možnost částečného home office, a další)​

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Počet let praxe

IT

Cleverlance vám nabídne možnost pracovat na zajímavých IT projektech v oblastech finančnictví a telekomunikací. Setkáte se zde s nejmodernějšími technologiemi využívanými u vícevrstvých řešení nasazovaných do rozsáhlých a výkonnostně náročných projektů.
Naše společnost své zaměstnance pravidelně vysílá na interní i externí školení a finančně je podporuje při úspěšném získání certifikací v oblasti nejnovějších technologií.
Kromě jiného poskytuje Cleverlance svým zaměstnancům stabilní zázemí dobře prosperující české firmy, kvalitní HW i SW vybavení, špičkové informační technologie, příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv.

Počet zaměstnanců

500-999 zaměstnanců

Adresa společnosti

Prievozská 1978/6
821 09 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Silvia Šoóš
E-mail: poslať životopis