Developer - Office 365 / SharePoint Online (Praha, Brno, remote)

CLEVERLANCE Slovakia s.r.o.

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Brno, Česko
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 70 000 Kč/měsícZákladní složka mzdy od 70 000 CZK měsíčně – přesná výše mzdy se odvíjí v závislosti od skutečných znalostí a zkušeností, kvalifikace a odbornosti kandidáta.
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek, zkrácený úvazek, živnost

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Do naší divize Enterprise Solution and Applications, zabývající se poskytováním služeb vývoje a provozu online web aplikací pro velké zákazníky, postavených na technologiích od Microsoftu, hledáme nového kolegu či kolegyni na pozici developer / konzultant. Vítáme spolupráci na plný úvazek. Pokud se však nechcete vázat naplno a pracujete mimo Prahu nebo Brno, pojďme se sejít také a probrat možnosti.

CO VÁS ČEKÁ?
- budete se podílet na dodávce projektů našim klientům nasazujícím ve svých systémech technologie 0ffice 365 a SharePoint
- součástí vaší práce bude také analýza a dodání svěřené části aplikace, včetně kvalitního otestování a dokumentace, do budoucna uvítáme vaši spolupráci při návrhu architektury
- v rámci řešených projektů budete poskytovat technické konzultace našim klientům

CO BYSTE MĚL(A) UMĚT?
- primárně využijete své praktické zkušenosti s vývojem a nasazováním O365 a SharePoint online
neobejdete se bez znalosti Azure a C#, ASP.NET a MS SQL
- dále na projektech v naší divizi ESA zúročíte své zkušenosti s programováním v JavaScriptu, Reactu či Angularu i znalosti WCF a .NET Framework
- vítáme (není však podmínkou) vaši praxi v tvorbě procesů pomocí Nintex workflow, MS Flow, Azure Logic Apps
- výhodou pro vás bude znalost nástroje Power Apps
- měl/a byste znát praktiky, postupy a metodiky v oblasti softwarového vývoje (UML, RUP, SCRUM …)
- umíte pracovat systematicky a dokážete prioritizovat podstatné informace a postupy
- zakládáte si na svém analytickém přístupu, spolehlivosti, pečlivosti a prezentačních dovednostech
- skvěle ovládáte češtinu, angličtinu využijete ve čtení zadavatelské dokumentace​

Zaměstnanecké výhody, benefity

CO NABÍZÍME?
- zázemí dynamicky rostoucí, a přesto stabilní české firmy, působící na trhu již od roku 2000
- prostor pro samostatnou a kreativní práci (s možností realizace vlastních nápadů a inovací)
- stále se budete učit nové věci a přístupy
- u nás máte možnost ovlivňovat své směrování ve firmě a ve svém rozvoji
- kvalitní HW i SW vybavení, přístup k nejmodernějším technologiím a specifickým projektům
- otevřené a přátelské prostředí
- podporu při odborném rozvoji, bohatou nabídku interních a externích školení - více informací na Cleverlance FB stránkách
- ​zvýhodněný firemní telefonní a datový tarif s možností využití pro rodinné příslušníky
- zázemí moderních kanceláří na Palmovce v blízkosti stanice metra nebo v centru Brna v Žabovřeskách, s kvalitním zázemím i pro sportovce a milovníky kvalitního jídla
- benefity (MultiSport karta, příspěvek na životní a penzijní připojištění, výuka AJ/NJ/RJ, sick days, stravenky, občerstvení na pracovišti, po vzájemné dohodě u vybraných projektů možnost částečného home office, a další)​

Informace o náboru

Všem uchazečům děkujeme za projevený zájem. Po důkladném posouzení životopisů budeme kontaktovat pouze uchazeče postupující do výběrového kola. Děkujeme za pochopení.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2) alebo Slovenský jazyk - Expert (C2)

Cleverlance vám nabídne možnost pracovat na zajímavých IT projektech v oblastech finančnictví a telekomunikací. Setkáte se zde s nejmodernějšími technologiemi využívanými u vícevrstvých řešení nasazovaných do rozsáhlých a výkonnostně náročných projektů.
Naše společnost své zaměstnance pravidelně vysílá na interní i externí školení a finančně je podporuje při úspěšném získání certifikací v oblasti nejnovějších technologií.
Kromě jiného poskytuje Cleverlance svým zaměstnancům stabilní zázemí dobře prosperující české firmy, kvalitní HW i SW vybavení, špičkové informační technologie, příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv.

Počet zaměstnanců

500-999 zaměstnanců

Adresa společnosti

Prievozská 1978/6
821 09 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Silvia Šoóš
E-mail: poslať životopis