Pridať inzerát

Technik špecialista pre procesy odpadov, vôd a EIA

člen koncernu AGROFERT

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Nobelova 34, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: pri splnení našich požiadaviek celková mzda min. 2 000 €, z toho základná mesačná mzda je 1 600 €, k tomu 15% prémie, 13. a 14. plat, ďalšie odmeny za výkony a aktivitu
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • sledovanie, monitorovanie a pripomienkovanie príslušnej legislatívy a súvisiacich predpisov v oblasti odpadového hospodárstva, vodného hospodárstva a EIA
  • riadenie uvedených oblastí a zabezpečenie dodržiavania platnej legislatívy
  • vykonávanie metodickej a kontrolnej činnosti v oblasti odpadového hospodárstva, vodného hospodárstva a EIA
  • implementovanie legislatívy EIA, odpadového a vodného hospodárstva v spoločnosti
  • spracovávanie podkladov pre investičné zámery spoločnosti v oblasti odpadového a vodného hospodárstva a EIA
  • aktívna spolupráca pri zabezpečovaní agendy OŽPaOZ s jednotlivými útvarmi spoločnosti ako aj so samosprávou, štátnymi orgánmi a poverenými organizáciami
  • tvorba návrhov koncepcií riešenia odpadového hospodárstva so zameraním na minimalizáciu odpadov a dodržiavanie hierarchie odpadového hospodárstva
  • spracovávanie bilancií produkcie odpadov a technicko–organizačných noriem v oblasti odpadového hospodárstva
  • spracovávanie bilancií vzniku odpadových vôd a technicko–organizačných noriem v oblasti vodného hospodárstva
  • výkon funkcie podnikového vodohospodára v zmysle zákona č. 364/2004 Z.z. o vodách
  • zabezpečovanie legislatívnej podpory v oblasti EIA, odpadového a vodného hospodárstva pre spoločnosť Istrochem Reality, a.s.
  • vykonávanie interných auditov ISO 14001
  • spolupracovanie pri auditovaní externými organizáciami a príprava podkladov za zverenú oblasť životného prostredia
  • aktívna spolupráca pri dodržiavaní cieľov environmentálnej politiky

  • možnosť odborného rastu
  • príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie
  • úrazové poistenie počas trvania pracovného pomeru
  • sociálna výpomoc v prípade ťažkej životnej situácie
  • odmena darcom krvi za získanie Janského plakety
  • príspevok na nadštandardnú zdravotnú starostlivosť
  • príspevok na dopravu a na športové/kultúrne aktivity
  • mobilné telefónne hovory a internet za výhodné ceny
  • zľava na pohonné hmoty
  • MultiSport karta
  • stravovanie formou gastrolístkov
  • účasť na firemných akciách
  • seriózny a otvorený prístup, dodržiavanie zákonov

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

chémia, chemické inžinierstvo, chemické technológie, ekológia, životné prostredie, environmentalistika, vodohospodárstvo

  • VŠ vzdelanie II. stupňa technického zamerania
  • znalosť legislatívy v oblasti ochrany životného prostredia podmienkou
  • vodičský preukaz sk. B
  • znalosť MS Office na úrovni pokročilý
  • základná znalosť anglického jazyka
  • prax v odbore min. 2 roky výhodou
  • osvedčenie interného audítora ISO 14 001 výhodou
  • samostatnosť, výkonnosť, flexibilita, analytické a organizačné schopnosti
  • odolnosť voči stresu, zmysel pre spoluprácu, bezúhonnosť a lojalita

AGRI CS Slovakia s.r.o., významný slovenský predajca poľnohospodárskej a stavebnej techniky pôsobí na trhu od roku 1992. Hlavná činnosť je spojená s postavením importéra poľnohospodárskej techniky na slovenskom trhu. Stratégiou AGRI CS Slovakia je rozširovať ponuku služieb pre poľnohospodárov. Neustále posilňuje svoje postavenie v predaji a servise poľnohospodárskej a stavebnej techniky na Slovensku.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov