Pridať inzerát

Technológ prevádzky odpadového hospodárstva, prac. Šaľa

člen koncernu AGROFERT

  • Miesto práce: Administratívna budova, ev.č. 1236, okres Šaľa
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: celková mesačná mzda v závislosti od praxe a skúseností pri splnení všetkých našich požiadaviek od 1550 €; z toho základná mesačná mzda je min. 1250 €, k tomu 15% prémie, 13. a 14. plat
  • Termín nástupu: ihneď, resp. podľa dohody

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • metodické riadenie a kontrola technologického procesu ČOV a spaľovne odpadov
  • zabezpečovanie analýz odpadových vôd a odpadov, surovín a iných materiálových vstupov používaných v technológii prevádzky OH
  • vypracovávanie prevádzkovej a technologickej dokumentácie, revízie prevádzkovej dokumentácie, oboznamovanie zamestnancov so zmenami v dokumentácii
  • kontrola dodržiavania určených postupov pre zneškodňovanie odpadov, odpadových vôd, ochrany ovzdušia a prostredia pred znečistením
  • sledovanie plnení THN, vykonávanie nápravných opatrení na ich znižovanie a zavádzanie nových inovačných výrobno-technických riešení s cieľom minimalizovať energetické  náklady na výrobu
  • vyhodnotenie podkladov pre mesačné technické správy (MTS) a bilancií prevádzky
  • ukladanie, spracovanie a obeh technickej a technologickej dokumentácie a výrobných podkladov, vykonanie doplnkov a zmien vo výrobnej dokumentácii
  • kontrola noriem na prevádzke odpadového hospodárstva
  • vytváranie mesačných a týždenných reportov

  • možnosť odborného rastu
  • príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie
  • úrazové poistenie počas trvania pracovného pomeru
  • sociálna výpomoc v prípade ťažkej životnej situácie
  • odmena darcom krvi za získanie Janského plakety
  • príspevok na nadštandardnú zdravotnú starostlivosť
  • príspevok na dopravu a na športové/kultúrne aktivity
  • mobilné telefónne hovory za výhodné ceny
  • zľava na pohonné hmoty
  • stravovanie v modernej podnikovej jedálni
  • účasť na firemných akciách
  • seriózny a otvorený prístup, dodržiavanie zákonov

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

chemické

  • vysokoškolské vzdelanie II. stupňa v chemickom odbore
  • skúsenosti s kontrolou technologických procesov v odpadovom hospodárstve
  • skúsenosti s bilancovaním chodu chemických prevádzok
  • znalosť MS Office (najmä Excel)
  • pokročilá znalosť anglického jazyka
  • vodičský preukaz sk. B
  • prax v odbore min. 1 rok

AGRI CS Slovakia s.r.o., významný slovenský predajca poľnohospodárskej a stavebnej techniky pôsobí na trhu od roku 1992. Hlavná činnosť je spojená s postavením importéra poľnohospodárskej techniky na slovenskom trhu. Stratégiou AGRI CS Slovakia je rozširovať ponuku služieb pre poľnohospodárov. Neustále posilňuje svoje postavenie v predaji a servise poľnohospodárskej a stavebnej techniky na Slovensku.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov