Pridať inzerát

Sales manager pre online

člen koncernu AGROFERT

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Nobelova, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 EUR/mesiac900 € + provízie
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

NÁPADY - FEEDBACK - ĽUDSKOSŤ - PROFESIONALITA - TOP - ROZVOJ.
Od 1. júna vydavateľstvo spustilo nový online lifestylový magazín BRA!NEE.SK.
BRA!NEE.SK sa zaoberá témami, ako sú nové technológie, klíma, startupy, inovácie, mobily, hudba, cestovanie, vzťahy, ale aj rodová rovnosť a LGBTQ, či aktuálnymi názormi, ktoré sú spoločensky významné.

Vybraný uchádzač bude súčasťou tímu obchodného oddelenia a jeho úlohou bude napĺňať obchodné ciele v oblasti online.

Náplň práce:
- samostatná realizácia akvizície inzercie pre určené tituly a ďalšie komerčné projekty vydavateľstva v pridelenej komodite / oblasti;
- zodpovednosť za plnenie plánu v stanovenej výške a pridelenie komodite / oblasti;
- komunikácia s klientmi v pridelenej komodite / oblasti, budovanie a rozvíjanie kontaktov;
- koordinácia projektov inzercie.

- Bezplatné testovanie nad rámec požadovaného na náklady zamestnávateľa
- Príspevok na vybavenie domácej kancelárie, príspevok na náklady HO
- Vitamínové balíčky a ochranné hygienické pomôcky (dezinfekcia, rúška...)
- Osobné darčeky vystihujúce záľuby kolegov

Ak je toto pravé orechové pre Vás, tešíme sa na Vaše CV. Veríme, že sa vidíme. :)
V prípade veľkého záujmu zo strany uchádzačov, bohužiaľ nebude možné kontaktovať každého kandidáta osobne. Preto uchádzačov o pracovnú pozíciu, ktorí spĺňajú požadované kritériá, budeme najneskôr do 2 týždňov po zaslaní životopisu kontaktovať za účelom telefonického rozhovoru, ako formou prvého predvýberu. Po absolvovaní takéhoto telefonického rozhovoru a splnení základných kritérií budete pozvaná/pozvaný na ďalšie stretnutie. Výberové konania prebiehajú štandardne formou individuálneho rozhovoru.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.9.2021 (ostáva ešte 10 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

marketing, ekonomika, všeobecné

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Uprednostníme uchádzača so skúsenosťami v oblasti predaja inzercie s nasledovnými charakteristikami:
- silná orientácia na obchod a zákazníka;
- výrazná schopnosť presadiť sa u zákazníka;
- výborné interpersonálne, obchodnícke a prezentačné zručnosti;
- stresová odolnosť;
- skúsenosti na obdobnej pozícii podmienkou, prax minimálne 2 roky;
- samostatnosť, zodpovednosť a koordinačné schopnosti;
- systematická práca a presnosť;
- pozitívne myslenie, priateľská osobnosť;
- vynikajúce komunikačné a prezentačné zručnosti v písomnom i ústnom prejave;
- proaktívny prístup;
- samostatne, rýchlo a flexibilne reagovať na zmeny alebo neplánované požiadavky;
- logické myslenie vďaka čomu si viete prácu zefektívniť.

AGRI CS Slovakia s.r.o., významný slovenský predajca poľnohospodárskej a stavebnej techniky pôsobí na trhu od roku 1992. Hlavná činnosť je spojená s postavením importéra poľnohospodárskej techniky na slovenskom trhu. Stratégiou AGRI CS Slovakia je rozširovať ponuku služieb pre poľnohospodárov. Neustále posilňuje svoje postavenie v predaji a servise poľnohospodárskej a stavebnej techniky na Slovensku.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

MAFRA Slovakia, a.s. www.mafraslovakia.sk
MAFRA Slovakia, a.s. , Nobelova 34
836 05 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Vladimíra Perová
E-mail: poslať životopis