Pridať inzerát

Sales manager pre lifestyle tituly

člen koncernu AGROFERT

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Nobelova, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 EUR/mesiac900 € + provízie
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

NÁPADY - FEEDBACK - ĽUDSKOSŤ - PROFESIONALITA - TOP - ROZVOJ.
Bavia Vás médiá? Sme najväčším vydavateľom špecializovanej tlače. Do nášho portfólia patrí aj množstvo lifestylových titulov, vrátane najpredávanejších televíznych magazínov Eurotelevízia a TV Max, týždenníkov Rytmus života a Chvíľka pre teba, Téma, mesačníkov Evita, Čarovné Slovensko, Moja chalupa. V médiách sa nudiť nebudete. :-)
Vybraný uchádzač bude súčasťou tímu obchodného oddelenia a jeho úlohou bude napĺňať obchodné ciele v oblasti printu.

Náplň práce:
- samostatná realizácia akvizície inzercie pre určené tituly a ďalšie komerčné projekty vydavateľstva v pridelenej komodite / oblasti;
- zodpovednosť za plnenie plánu v stanovenej výške a pridelenie komodite / oblasti;
- komunikácia s klientmi v pridelenej komodite / oblasti, budovanie a rozvíjanie kontaktov;
- koordinácia projektov inzercie.

- Bezplatné testovanie nad rámec požadovaného na náklady zamestnávateľa
- Príspevok na vybavenie domácej kancelárie, príspevok na náklady HO
- Vitamínové balíčky a ochranné hygienické pomôcky (dezinfekcia, rúška...)
- Osobné darčeky vystihujúce záľuby kolegov

Ak je toto pravé orechové pre Vás, tešíme sa na Vaše CV. Veríme, že sa vidíme. :)
V prípade veľkého záujmu zo strany uchádzačov, bohužiaľ nebude možné kontaktovať každého kandidáta osobne. Preto uchádzačov o pracovnú pozíciu, ktorí spĺňajú požadované kritériá, budeme najneskôr do 2 týždňov po zaslaní životopisu kontaktovať za účelom telefonického rozhovoru, ako formou prvého predvýberu. Po absolvovaní takéhoto telefonického rozhovoru a splnení základných kritérií budete pozvaná/pozvaný na ďalšie stretnutie. Výberové konania prebiehajú štandardne formou individuálneho rozhovoru.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.6.2021 (ostáva ešte 17 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

marketing, ekonomika, všeobecné

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Uprednostníme uchádzača so skúsenosťami v oblasti predaja printovej inzercie s nasledovnými charakteristikami:
- silná orientácia na obchod a zákazníka;
- výrazná schopnosť presadiť sa u zákazníka;
- výborné interpersonálne, obchodnícke a prezentačné zručnosti;
- stresová odolnosť;
- skúsenosti na obdobnej pozícii podmienkou, prax minimálne 2 roky;
- samostatnosť, zodpovednosť a koordinačné schopnosti;
- systematická práca a presnosť;
- pozitívne myslenie, priateľská osobnosť;
- vynikajúce komunikačné a prezentačné zručnosti v písomnom i ústnom prejave;
- proaktívny prístup;
- samostatne, rýchlo a flexibilne reagovať na zmeny alebo neplánované požiadavky;
- logické myslenie vďaka čomu si viete prácu zefektívniť.

Spoločnosť AGROTEC Slovensko s.r.o. vznikla 25. 11. 1993. Sme autorizovaným predajcom nákladných a úžitkových vozidiel značky IVECO a FIAT PROFESSIONAL, osobných automobilov značky JEEP a importérom poľnohospodárskej techniky značky NEW HOLLAND. Pôvodné obchodné meno spoločnosti – BMC, spol. s r.o. sa od 1.5.2016 zmenilo na AGROTEC Slovensko s.r.o. V januári 2011 sa spoločnosť stala členom skupiny AGROTEC, ktorá je jedným z najvýznamnejších dodávateľov poľnohospodárskej, stavebnej a dopravnej techniky pre Českú a Slovenskú republiku.

Jedným z dlhodobých cieľov spoločnosti AGROTEC Slovensko s.r.o. je budovanie pracovného tímu odborníkov, ktorí pri svojej práci pre spoločnosť vychádzajú z princípu kolegiality a vzájomného rešpektu. Spoločnosť AGROTEC Slovensko s.r.o. ponúka zaujímavú pracovnú príležitosť tým najlepším odborníkom, špecialistom a manažérom, ktorí majú záujem nielen o profesionálnu sebarealizáciu, ale zároveň sa chcú aktívne zúčastňovať všetkých pracovných úloh, ktoré smerujú k pozitívnym zmenám

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

MAFRA Slovakia, a.s. www.mafraslovakia.sk
MAFRA Slovakia, a.s. , Nobelova 34
836 05 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Vladimíra Perová
E-mail: poslať životopis