Hľadáte istotu a stabilnú prácu? To Vám vieme zaručiť aj v tomto období! Ponúkame prácu na pozícii pekár - peciar

člen koncernu AGROFERT

  • Miesto práce: PENAM SLOVAKIA, a.s., Štúrova, Nitra-Mlynárce
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 740 EUR/mesiacod 1000 € brutto priemerný mesačný zárobok (v závislosti od príplatkov, prémií, bonusov)
  • Termín nástupu: ihneď, dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- obsluha sádzacích a rotačných pecí,
- spracovanie cesta.

- prosperujúca spoločnosť so stabilným postavením na Slovenskom aj Českom trhu
- istota, stabilné a dlhodobé zamestnanie;
- výhodný nákup produktov zamestnaneckej kvality;
- výhody spojené s členstvom v nadnárodnej skupine.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

pekár, kuchár, iné potravinárske vzdelanie výhodou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- zodpovedný prístup k práci
- prispôsobivosť
- rozhodnosť a samostatnosť
- ochota pracovať na 3 zmeny

Družstvo je súčasťou skupiny AGROFERT, je vynikajúco zabezpečené po materiálno-technickej stránke v oblasti mechanizácie. Traktorová technika je prevažne značky CASE, nechýba ani pásový traktor CASE Quadtrac. Družstvo prevádzkuje vlastnú pozberovú linku so silom v Kmeťovciach. Významná je živočíšna výroba so 600 dojnicami a 1100 ks hovädzieho dobytka. Obhospodarovaná výmera je 3000 ha, z toho 2500 ha ornej pôdy, počet zamestnancov je okolo 60, má profesne skúsený ale vekovo mladý manažment, 3 z 5 členov vrcholového vedenia má do 40 rokov.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

člen koncernu AGROFERT Slovakia a.s.
PENAM SLOVAKIA, a.s., Štúrova 74/138
949 35 Nitra