Pridať inzerát

Obchodný zástupca Žilinský kraj

člen koncernu AGROFERT

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Žilinský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 700 EUR/mesiac+ 50% variabilná zložky mzdy
  • Termín nástupu: asap

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- starostlivosť o existujúcich a vyhľadávanie nových zákazníkov vo zverenom regióne
- plnenie stanoveného plánu spoločnosti
- zodpovedný za platobnú disciplínu zverených zákazníkov
- administratíva: denná činnosť v regióne, monitoring konkurencie, plánovanie vlastných trás, cenové ponuky.

- firemný automobil aj na súkromné účely,
- mobilný telefón, notebook, internet,
- flexibilný pracovný čas,
- školenia, motivačné súťaže,
- zvýhodnený nákup tovaru,
- dovolenkové a vianočné prémie v závislosti od hospodárskeho výsledku firmy.

Požiadavky na zamestnanca

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Družstvo je súčasťou skupiny AGROFERT, je vynikajúco zabezpečené po materiálno-technickej stránke v oblasti mechanizácie. Traktorová technika je prevažne značky CASE, nechýba ani pásový traktor CASE Quadtrac. Družstvo prevádzkuje vlastnú pozberovú linku so silom v Kmeťovciach. Významná je živočíšna výroba so 600 dojnicami a 1100 ks hovädzieho dobytka. Obhospodarovaná výmera je 3000 ha, z toho 2500 ha ornej pôdy, počet zamestnancov je okolo 60, má profesne skúsený ale vekovo mladý manažment, 3 z 5 členov vrcholového vedenia má do 40 rokov.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

HYZA , Odbojárov 2279/37
95592 Topoľčany