Pridať inzerát

Obchodný zástupca pre pekáreň v Nitre

člen koncernu AGROFERT

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 650 EUR/mesiacZákladná mesačná mzda 650 € + obratový bonus + rastový bonus + odmena za správu pohľadávok
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovného obchodného zástupcu pre pekáreň v Nitre, ktorého náplňou práce bude hlavne:
- starostlivosť o existujúcich a vyhľadávanie nových zákazníkov vo zverenom regióne - okresoch Nitra a okolie , Nové Zámky, Komárno, Štúrovo, Levice, Topoľčany, Bánovce nad Bebravou, Prievidza,
- vedenie evidencie: denná činnosť v regióne, monitoring konkurencie, plánovanie vlastných trás;
- zodpovednosť za pohľadávky zverených zákazníkov

- istota a dlhodobé zamestnanie
- možnosť osobného a profesijného rastu
- služobné auto, mobilný telefón,
- zamestnanecká zľava na nákup produktov spoločnosti

Životopisy prosím zasielajte elektronicky mailom na uvedenú adresu. U všetkých dokumentov zasielaných našej spoločnosti uvádzajte prosím nasledujúci súhlas so spracovaním osobných údajov.
Súhlasím, aby spoločnosť PENAM SLOVAKIA, a.s. so sídlom Štúrova 74/138 Nitra, spracovala moje osobné údaje pre účely sprostredkovania práce, t.j. s ukladaním na nosiče dát, upravovaním, vyhľadávaním v nich, poskytovaním tretím osobám, triedením, kombinovaním a likvidáciou v súlade so zákonom č. 428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov, po dobu 6 mesiacov.
Vzhľadom k veľkému počtu žiadostí, nie je možné odpovedať všetkým uchádzačom. Budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú všetky naše požiadavky. V prípade, že Vás do 2 týždňov od zaslania Vášho životopisu telefonicky neskontaktujeme, nepostúpili ste do užšieho výberového konania a želáme Vám veľa úspechov v budúcnosti.
Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchodné

Ostatné znalosti

Pokladňa - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

obchodný zástupca (potravinársky priemysel)
2

- samostatnosť, komunikatívnosť a flexibilita
- vysoké pracovné nasadenie
- schopnosť plniť stanovené ciele
- chuť pracovať
- prax v oblasti FMCG

Družstvo je súčasťou skupiny AGROFERT, je vynikajúco zabezpečené po materiálno-technickej stránke v oblasti mechanizácie. Traktorová technika je prevažne značky CASE, nechýba ani pásový traktor CASE Quadtrac. Družstvo prevádzkuje vlastnú pozberovú linku so silom v Kmeťovciach. Významná je živočíšna výroba so 600 dojnicami a 1100 ks hovädzieho dobytka. Obhospodarovaná výmera je 3000 ha, z toho 2500 ha ornej pôdy, počet zamestnancov je okolo 60, má profesne skúsený ale vekovo mladý manažment, 3 z 5 členov vrcholového vedenia má do 40 rokov.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

PENAM SLOVAKIA, a.s.
PENAM SLOVAKIA, a.s., Štúrova 74/138
949 35 Nitra