Pridať inzerát

Elektrikár + údržbár (Ref. č.: 112019)

člen koncernu AGROFERT

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Podjavorinskej 21, Lučenec
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3,9996 - 4,06 EUR/hod.2,90 € / hod. + mesačná premiová zložka mzdy do 40 % + výplata 13 a 14 platu
  • Termín nástupu: ihneď, dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

1. Kontroluje, opravuje a odstraňuje zistené nedostatky na vyhradených technických zariadeniach elektrických a elektrických inštaláciách vo výrobných zariadeniach a budovách Spoločnosti
2. Kontroluje, vykonáva preventívne prehliadky, opravy, údržbu a jednoduché rekonštrukcie technických a technologických zariadení na prevádzkach Spoločnosti v rozsahu svojej odbornej spôsobilosti a vzdelania.

- stabilná spoločnosť
-poskyrovanie príspevku do III. dôchodkového piliera
- výhodné životné a urazové poistenie
- výhodný nákup cez METRO kartu

Informácie o výberovom konaní

Za prejavený záujem ďakujeme všetkým uchadzačom.
Z časových dôvodov budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Elektrotechnické a odborná spôsobilosť podľa § 21 alebo § 22 Vyhlášky Ministerstva práce, sociálnych vecí a rodiny SR č. 508/2009 v znení neskorších úprav.
vyžadujeme spoľahlivosť, zodpovednosť, samostatnosť

História koncernu AGROFERT sa píše takmer štvrť storočia. Naša spoločnosť vznikla v roku 1993 s iba 4 zamestnancami a so zameraním na obchod s hnojivami. Počas nasledujúcich rokov sme sa rozrástli na viac než 250 subjektov z odvetvia chémie, pozemnej techniky, poľnohospodárstva, lesníctva a drevárstva, potravinárstva, obnoviteľných zdrojov a médií. S rastúcim počtom spoločností patriacich do koncernu AGROFERT sme sa stali jedným z najväčších súkromných zamestnávateľov v Českej a Slovenskej republike. Každý deň náš úspech vytvára takmer 34 tisíc zamestnancov, ktorí pôsobia v 15 krajinách sveta na 4 kontinentoch.

Napriek tomu, že sme nadnárodnou spoločnosťou, stále pre nás zostáva najdôležitejšou zásadou fakt, že pôsobíme najmä v Českej a Slovenskej republike. Spoločnosti patriace do koncernu AGROFERT platia dane, v regiónoch reinvestujú zisk našich spoločností, dávajú prácu tisícom schopných zamestnancov a snažia sa byť partnerom desiatok škôl, štátnej správe, neziskovému sektoru i miestnym komunitám.

Sme pevne spojení s regiónmi, v ktorých pôsobíme. V mnohých z nich patria naše spoločnosti medzi najvýznamnejšie a najväčšie. Aj preto je našou stratégiou pohľad do budúcnosti. Chceme, aby Česká republika a Slovenská republika a ich obyvatelia prosperovali dlhodobo. Veríme, že investície do ekologizácie prevádzok, lepších technológií, do vzdelania a do neziskového sektoru tomu významne pomôžu. Podporujeme všetkých tých, ktorí veria vo vlastný úspech a neboja sa byť aktívni.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

TAJBA, a.s., Železničná 2
04414 Čaňa