Pridať inzerát

Systémový administrátor

člen koncernu AGROFERT

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 800 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: 01.08.2021

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

NÁPADY - FEEDBACK - ĽUDSKOSŤ - PROFESIONALITA - TOP - ROZVOJ.
Ak sa s týmito slovami dokonale stotožnujete, ste na dobrej ceste patriť k nám :-)
Do nášho tímu hľadáme niekoho, ako sme my. Hľadáme kandidáta otvoreného voči novým skúsenostiam, zvedavého, tvorivého, komunikatívneho, empatického, ambiciózneho a vnímavého. Niekoho, s kým bude naša spoločná práca radostná, efektívna . Nemusí byť super senior vo svojom odbore, ale super alebo senior môže byť.
Bavia Vás média ? Sme najväčšie ekonomické vydavateľstvo. Do nášho portfólia patria Hospodárske noviny, Stratégie, RunGO, EVITA, Téma ai. Nižšie nájdete náplň práce a požiadavky. Ak Vás naša ponuka oslovila, neváhajte a pošlite CV. V médiách sa nudiť nebudete :-)

Náplň práce:
* administrácia serverov (infraštruktúry)
* podpora používateľov (komunikovanie s užívateľmi, poskytovanie IT poradenstva)
* správa informačných systémov
* komunikácia s externými dodávateľmi
* nákup IT techniky
* inštalácie, profilaktika – pracovné stanice, servery, sieťová infraštruktúra
* analyzovanie problémov, implementácia nápravných opatrení (infraštruktúra, LAN, pracovné stanice)
* správa AD, VPN
* konfigurácia sieťových zariadení Fortinet, zyxel a iných výrobcov
* znalosť VeeamBackup, VMWare na admin úrovni
* znalosť OS Windows a Windows Server na úrovni administrátora, spavá MS Exchange Servera, DNS, DHCP, WSUS, Powershell, DFS
*znalosť FTP as SFTP protokolov
*skúsenosti s monitorovacím riešením Zabbix, Synology DSM
*znalosť OS Linux na vyššej úrovni,

Ide o office prácu v Bratislave.
Pozri, kto naozaj sme: www.mafraslovakia.sk

- príspevok zamestnávateľa do DDS
- Príspevok na vybavenie domácej kancelárie, príspevok na náklady HO
- Vitamínové balíčky a ochranné hygienické pomôcky (dezinfekcia, rúška...)
- Osobné darčeky vystihujúce záľuby kolegov

Ak je toto pravé orechové pre Vás, tešíme sa na Vaše CV. Veríme, že sa vidíme. :)
V prípade veľkého záujmu zo strany uchádzačov, bohužiaľ nebude možné kontaktovať každého kandidáta osobne. Preto uchádzačov o pracovnú pozíciu, ktorí spĺňajú požadované kritériá, budeme najneskôr do 2 týždňov po zaslaní životopisu kontaktovať za účelom telefonického rozhovoru, ako formou prvého predvýberu. Po absolvovaní takéhoto telefonického rozhovoru a splnení základných kritérií budete pozvaná/pozvaný na ďalšie stretnutie. Výberové konania prebiehajú štandardne formou individuálneho rozhovoru.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

informatika, informačné technológie, elektrotechnika

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - expert
Microsoft Excel - expert
Microsoft Outlook - expert
Administrácia Windows serverov - expert
Microsoft Windows - expert
VMware ESX - základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- skúsenosti s administráciou serverov (WIn2008, 2012, 2016 – správa AD, správa FileServer – share, znalosť GroupPolicy)
- skúsenosti s podporou koncových používateľov (notebooky a pracovné stanice 75% platforma Windows, 25% platforma MAC OS) – diagnostika a odstránenie problému, inštalácia a reinštalácia
- skúsenosti so správou MS Exchange server 2012 (emailové schránky, skupiny, externé kontakty)
- skúsenosti so správou FC-switchov, LAN switchov vítané
- organizačné schopnosti
- analytické myslenie
- príjemné vystupovanie
- komunikatívnosť
- samostatnosť
- flexibilita

Spoločnosť AGROTEC Slovensko s.r.o. vznikla 25. 11. 1993. Sme autorizovaným predajcom nákladných a úžitkových vozidiel značky IVECO a FIAT PROFESSIONAL, osobných automobilov značky JEEP a importérom poľnohospodárskej techniky značky NEW HOLLAND. Pôvodné obchodné meno spoločnosti – BMC, spol. s r.o. sa od 1.5.2016 zmenilo na AGROTEC Slovensko s.r.o. V januári 2011 sa spoločnosť stala členom skupiny AGROTEC, ktorá je jedným z najvýznamnejších dodávateľov poľnohospodárskej, stavebnej a dopravnej techniky pre Českú a Slovenskú republiku.

Jedným z dlhodobých cieľov spoločnosti AGROTEC Slovensko s.r.o. je budovanie pracovného tímu odborníkov, ktorí pri svojej práci pre spoločnosť vychádzajú z princípu kolegiality a vzájomného rešpektu. Spoločnosť AGROTEC Slovensko s.r.o. ponúka zaujímavú pracovnú príležitosť tým najlepším odborníkom, špecialistom a manažérom, ktorí majú záujem nielen o profesionálnu sebarealizáciu, ale zároveň sa chcú aktívne zúčastňovať všetkých pracovných úloh, ktoré smerujú k pozitívnym zmenám

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

MAFRA Slovakia, a.s. www.mafraslovakia.sk
MAFRA Slovakia, a.s. , Nobelova 34
836 05 Bratislava