Pridať inzerát

Údržbár

člen koncernu AGROFERT

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Suchovská, Trnava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 3,64 €/hod. + príplatky, prémie, bonusy (informatívne priemer. mesač. zárobok od 1000 € brutto)
  • Termín nástupu: ihneď, dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Uskutočňuje opravy elektrického zariadenia
• Zapojenie el. Inštalácie strojov a výrobných celkov
• Zabezpečuje preventívnu kontrolu strojov a zariadení podľa návodu výrobcu.
• Vykonáva preventívnu údržbu strojov
• Uskutočňuje čistenie el. rozvádzačov a plynového zariadenia, plynových horákov od múčneho prachu
• Uskutočňuje mazanie strojov a výrobných celkov, výmenu olejov v prevodovkách strojného zariadenia
• Vykonáva tiež zámočnícke, sústružnícke a zváračské práce pri opravách
• pracovný čas: 6,00 - 14,00 PO - PIA + pohotovosť

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

od 3,64 €/hod. + príplatky, prémie, bonusy (informatívne priemer. mesač. zárobok od 1000 € brutto)

• možnosť práce v prosperujúcej spoločnosti so stabilným postavením na slovenskom aj českom trhu
• istotu a dlhodobé zamestnanie
• výhody spojené s členstvom v nadnárodnej skupine
• ústretový kolektív
• zdravotný preukaz, odborné školenia

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

- vlastniť osvedčenie elektrotechnika §21 - podmienkou
- ostatné preukazy, osvedčenia sú výhodou

História koncernu AGROFERT sa píše takmer štvrť storočia. Naša spoločnosť vznikla v roku 1993 s iba 4 zamestnancami a so zameraním na obchod s hnojivami. Počas nasledujúcich rokov sme sa rozrástli na viac než 250 subjektov z odvetvia chémie, pozemnej techniky, poľnohospodárstva, lesníctva a drevárstva, potravinárstva, obnoviteľných zdrojov a médií. S rastúcim počtom spoločností patriacich do koncernu AGROFERT sme sa stali jedným z najväčších súkromných zamestnávateľov v Českej a Slovenskej republike. Každý deň náš úspech vytvára takmer 34 tisíc zamestnancov, ktorí pôsobia v 15 krajinách sveta na 4 kontinentoch.

Napriek tomu, že sme nadnárodnou spoločnosťou, stále pre nás zostáva najdôležitejšou zásadou fakt, že pôsobíme najmä v Českej a Slovenskej republike. Spoločnosti patriace do koncernu AGROFERT platia dane, v regiónoch reinvestujú zisk našich spoločností, dávajú prácu tisícom schopných zamestnancov a snažia sa byť partnerom desiatok škôl, štátnej správe, neziskovému sektoru i miestnym komunitám.

Sme pevne spojení s regiónmi, v ktorých pôsobíme. V mnohých z nich patria naše spoločnosti medzi najvýznamnejšie a najväčšie. Aj preto je našou stratégiou pohľad do budúcnosti. Chceme, aby Česká republika a Slovenská republika a ich obyvatelia prosperovali dlhodobo. Veríme, že investície do ekologizácie prevádzok, lepších technológií, do vzdelania a do neziskového sektoru tomu významne pomôžu. Podporujeme všetkých tých, ktorí veria vo vlastný úspech a neboja sa byť aktívni.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Penam Slovakia, a. s., Štúrova 74/138
949 35 Nitra

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Ivana Čížová
Tel.: +421911442261
E-mail: poslať životopis