Pridať inzerát

HR asistent 960-1100 eur

člen koncernu AGROFERT

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Topoľčany
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 - 1 000 EUR/mesiacprémiová zložka 20%,
  • Termín nástupu: júl 2022

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

1. Zabezpečuje výberové konania na obsadenie voľných pracovných miest a koordinuje proces nástupu zamestnancov do pracovného pomeru, vrátane zabezpečenia ubytovania a dopravy zamestnancov.
2. Zabezpečuje zahraničnú pracovnú silu, komunikuje s personálnymi agentúrami.
3. Vedie personálnu agendu zamestnancov HYZA a.s., a zabezpečuje jej sústavnú aktualizáciu.
4. V spolupráci s pracovnou zdravotnou službou organizuje a zabezpečuje vstupné a preventívne lekárske prehliadky zamestnancov v zmysle platných predpisov.
5. Vykonáva úlohy a projekty pridelené nadriadeným a podľa potreby spracúva správy a rozbory.
7. Pracuje samostatne.

- práca v tradičnej a stabilnej spoločnosti,
- prídel mäsa - 10 kg každý druhý mesiac ,
- dochádzkový bonus, dovolenkové a vianočné odmeny,
- odmeny pri pracovných výročiach a životných jubileách,
- pracovné voľno nad rámec Zákonníka práce,
- odmeny pre darcov krvi,
- poskytujeme ubytovanie pre zamestnancov vzdialenejších okresov,
- poskytovanie stravy za 0,50 eur

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.8.2022 (ostáva ešte 18 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Personalistika

Ruský jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
SAP - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

personalistika

Počet rokov praxe

2

- výborné komunikačné a organizačné schopnosti,
- časová a priestorová flexibilita,
- vodičský preukaz sk. B, aktívny vodič,
- samostatnosť a zodpovednosť,
- systematický prístup

Spoločnosť AGROTEC Slovensko s.r.o. vznikla 25. 11. 1993. Sme autorizovaným predajcom nákladných a úžitkových vozidiel značky IVECO a FIAT PROFESSIONAL, osobných automobilov značky JEEP a importérom poľnohospodárskej techniky značky NEW HOLLAND. Pôvodné obchodné meno spoločnosti – BMC, spol. s r.o. sa od 1.5.2016 zmenilo na AGROTEC Slovensko s.r.o. V januári 2011 sa spoločnosť stala členom skupiny AGROTEC, ktorá je jedným z najvýznamnejších dodávateľov poľnohospodárskej, stavebnej a dopravnej techniky pre Českú a Slovenskú republiku.

Jedným z dlhodobých cieľov spoločnosti AGROTEC Slovensko s.r.o. je budovanie pracovného tímu odborníkov, ktorí pri svojej práci pre spoločnosť vychádzajú z princípu kolegiality a vzájomného rešpektu. Spoločnosť AGROTEC Slovensko s.r.o. ponúka zaujímavú pracovnú príležitosť tým najlepším odborníkom, špecialistom a manažérom, ktorí majú záujem nielen o profesionálnu sebarealizáciu, ale zároveň sa chcú aktívne zúčastňovať všetkých pracovných úloh, ktoré smerujú k pozitívnym zmenám.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov