Pridať inzerát

Koordinátor odborných konferencií a eventov

člen koncernu AGROFERT

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Nobelova 34, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 200 EUR/mesiacV tomto prípade neponúkame jednotnú nástupnú mzdu. Je závislá od skúseností kandidáta, a je predmetom partnerskej dohody počas výberového konania. Minimálna nástupná mzda začína na 1200 € brutto pri plnom úväzku.
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- sprostredkovanie partnerstva pre konferencie, semináre a iné podujatia
- tvorba partnerských ponúk a prezentácií
- práca s databázou
- aktívny kontakt s klientom
- aktívne vyhľadávanie nových partnerov
- udržiavanie výborných obchodných vzťahov
- vedenie obchodných rozhovorov
- koordinácia a organizačné zabezpečenie vybraných podujatí
- technický support klientov, reporting, evidencia v systéme a bežná administratíva
- monitoring a kompletný prehľad vývoja trhu

- Bezplatné testovanie nad rámec požadovaného na náklady zamestnávateľa
- Príspevok na vybavenie domácej kancelárie, príspevok na náklady HO
- Vitamínové balíčky a ochranné hygienické pomôcky (dezinfekcia, rúška...)
- Osobné darčeky vystihujúce záľuby kolegov

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ostatným ďakujeme za prejavený záujem a porozumenie.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.5.2021 (ostáva ešte 13 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

všeobecné, ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Project - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Hľadáme do nášho tímu Eventov šikovného človeka, ktorý je silnou osobnosťou s obchodným nadaním, výraznú schopnosť presadiť sa u zákazníka, je komunikatívny, tímový hráč a je odolný voči stresu.

Spoločnosť AGROTEC Slovensko s.r.o. vznikla 25. 11. 1993. Sme autorizovaným predajcom nákladných a úžitkových vozidiel značky IVECO a FIAT PROFESSIONAL, osobných automobilov značky JEEP a importérom poľnohospodárskej techniky značky NEW HOLLAND. Pôvodné obchodné meno spoločnosti – BMC, spol. s r.o. sa od 1.5.2016 zmenilo na AGROTEC Slovensko s.r.o. V januári 2011 sa spoločnosť stala členom skupiny AGROTEC, ktorá je jedným z najvýznamnejších dodávateľov poľnohospodárskej, stavebnej a dopravnej techniky pre Českú a Slovenskú republiku.

Jedným z dlhodobých cieľov spoločnosti AGROTEC Slovensko s.r.o. je budovanie pracovného tímu odborníkov, ktorí pri svojej práci pre spoločnosť vychádzajú z princípu kolegiality a vzájomného rešpektu. Spoločnosť AGROTEC Slovensko s.r.o. ponúka zaujímavú pracovnú príležitosť tým najlepším odborníkom, špecialistom a manažérom, ktorí majú záujem nielen o profesionálnu sebarealizáciu, ale zároveň sa chcú aktívne zúčastňovať všetkých pracovných úloh, ktoré smerujú k pozitívnym zmenám.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

MAFRA Slovakia, a.s. www.mafraslovakia.sk
MAFRA Slovakia, a.s. , Nobelova 34
836 05 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Vladimíra Perová
E-mail: poslať životopis