Pridať inzerát

Obchodný zástupca

CLEANSBERG KFT.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Cleansberg Kft. na republikovej úrovni poskytuje najlepšie zázemie pre svojich zamestnancov, tak po oblasti finančnej, vzdelávania ako aj kariérneho rastu.

Nakoľko sa zvýšil dopyt po produktoch našej spoločnosti na území Slovenskej republiky, vyhlasujeme výberové konanie pre uchádzačov –

obchodných zástupcov

z celého Slovenska (najlepšie však z regiónov okesov Nové Zámky, Komárno, Senec, Dunajská Streda).

Úlohy:
• Manažovanie predaja vo zverenom regióne
• Vytvorenie vzťahov pre nové obchodné partnertstvá
• Zavádzanie nových akcií, ako aj nových produktov, zvýšenie predaja
• Udržanie obchodného kontaktu s aktívnymi a pasívnymi obchodnými partnermi
• Dosiahnutie predajných plánov

Čo ponúkame:
• Zázemie medzinárodnej firmy s vysokou pracovnou kultúrou
• Plnohodnotné, rozsiahle školenia v kontexte predaja a technických vedomostí
• Vysoká administratívna podpora
• V prípade dosiahnutia dobrých výsledkov možnosť vytvorenia vlastnej pracovnej skupiny
• Lukratívne finančné ohodnotenie
• Možnosť okamžitého nástupu
• Multinacionány pracovný priestor

Očakávame uchádzačov, ktorí plánujú dlhodobý pracovný pomer v medzinárodnej spoločnosti, chcú pracovať v mimoriadne pracovitom kolektíve, s víziou dosiahnutia svojich cieľov!

Životopis nám zašlite v slovenskom ako aj v maďarskom jazyku (najlepšie s fotkou)!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) a Maďarský jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Očakávania:
• Technické zameranie/vzdelanie, ochota vzdelávať sa
• Prax v oblasti predaja, vynikajúce výsledky
• Komunikačné schopnosti a solídny prístup
• Perfektná znalosť slovenského i maďarského jazyka je podmienkou
• Geografické poznanie zvereného regiónu
• Vodičský preukaz skupiny „B”, prax vítaná

Cleansberg Kft.