Pridať inzerát

Obchodník-konzultant

CleanFit s. r. o.

  • Miesto práce: Bratislavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 300 EUR/mesiacodmeny z predaja 2,5 -10% podľa predajných cien v rôznych odberových kategóriách , resp. odmeny pri splnení plánov-podľa dohody.
  • Termín nástupu: 1.3.2022
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obchodného zástupcu – konzultant pre výrobcu čistiacých a dezinfekčných koncentrátov- pomerne jedinečného produktu na trhu, ktorý v podstate nemá na trhu konkurenciu, nakoľko sú na trhu len nariedené čistiace prostriedky. Práca umožňuje flexibilný pracovný čas podľa dohody.

Základný plat nastavíme tak, aby dosiahol 1000 eur v čistom, odmeny z predaja 2,5 -10% podľa predajných zliav v rôznych odberových kategóriách , resp. odmeny pri splnení plánov-podľa dohody.

Použitie vlastného motorového vozidla je možné-preplácame náklady v plnej výške amortizácie a nákladov na PHM na základe osobnej dohody podľa GPS monitoringu a dohody.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

obchod

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Komunikatívnosť a základná znalosť chémie na úrovni základnej školy

Výrobca čistiacich a dezinfekčných koncentrátov

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov