Pridať inzerát

Nastavovač strojných zariadení montáže

Clamason Slovakia, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Rastislavova 12, Nitra-Mlynárce
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 EUR/mesiaczákladná mzda 1 000 EUR/mesiac + 140€ variabilná zložka + dochádzkový bonus 60€
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Nastavovanie a údržba zariadení montáže, vykonávanie pracovných činností podľa výrobného plánu a podľa inštrukcií manažéra výroby, udržiavanie prevádzkovej schopnosti strojového parku v bezpečnom stave.
- Nastavenie strojov, výmena a upevnenie nástrojov, prípravkov do výrobných zariadení a zabezpečenie dielu pre uvoľnenie výroby
- Identifikácia príčiny problému pri výrobe a následné odstránenie, samostatné alebo v spolupráci s nástrojárom, inžinierom kvality alebo team leadrom
- Preventívna a operatívna údržba nástrojov, strojov, technických zariadení a náhradných dielov, evidencia údržby strojov, nástrojov a náhradných dielov
- Sledovanie množstva vody, solventu, olejov a mazív, pri poklese množstva hlási stav nadriadeným
- Dodržiava všetky bezpečnostné predpisy a nosí OOPP, kde to pracovný postup vyžaduje.
- Dodržiava pracovné a kontrolné inštrukcie, kontroluje nastavenia stroja pomocou predpísaných kontrolných postupov a prípravkov
- Prísne dbá na oddelenie nezhodných výrobkov od dobrých výrobkov,
- Správne a presne vedie požadované záznamy o výrobe a údržbe v stanovenej dobe
- Hlási zistenia o nezhodnom výrobku nadriadeným
- Efektívne hospodári so spotrebným materiálom,
- Zúčastňuje sa tréningov a školení, ktoré určí zamestnávateľ
- Riadi sa pokynmi nadriadených

Základný plat 1000€ brutto + 200€ variabilná zložka.
Istota zamestnania v stabilnej expandujúcej spoločnosti.
Príjemné pracovné prostredie (mladý dynamický kolektív).
Systém benefitov, teambuildingové aktivity.
Stravné lístky alebo finančný príspevok na stravovanie v plnej výške hradený zamestnávateľom (hodnota stravnej jednotky 4,50 Eur).
Iné sociálne benefity.

Informácie o výberovom konaní

Práca v 2 zmennej prevádzke
Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárske

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Strojárske vzdelanie
Prax v nastavovaní strojných zariadení
Schopnosť čítať a rozumieť výkresovej dokumentácii
Technické myslenie
Používanie základných meradiel, kalibrov a kontrolných prípravkov
Schopnosť analyzovať a riešiť problémy
Pracovitosť, zručnosť a organizačné schopnosti
Zodpovednosť, samostatnosť

Clamason Slovakia, s.r.o. je dcérska spoločnosť Clamason Industries Ltd. so sídlom vo Veľkej Británii. S využitím dlhoročných skúseností zakladateľskej spoločnosti v oblasti presného lisovania sa etablovala a pôsobí na Slovensku od roku 2005.
Výroba spoločnosti sa špecializuje na lisovanie, zváranie, montáž a odmasťovanie dielov pre cieľové odvetvia automobilový, elektrotechnický, stavebný a medicínsky priemysel.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov