Pridať inzerát

Referent predaja zájazdov / podpora provízneho predaja

CK Sun & Fun Holidays, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Poštová 367/1, Dunajská Streda
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 EUR/mesiacOdmeny v závislosti na predaji
  • Termín nástupu: ihneď, alebo podľa dohody

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Podpora províznym predajcom. Administratívne práce spojené s predajom zájazdov. Komunikácia s predajcami.

Zaujímavá práca v prostredí cestovnej kancelárie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

cestovný ruch ale nie je podmienkou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Prax na pozícii/v oblasti

Prax v cestovnom ruchu vítaná, nie je však podmienkou

Počet rokov praxe

0

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Komunikačné a vyjadrovacie schopnosti na dobrej úrovni, klientsky zameraná osobnosť

Sun & Fun Holidays je zahraničná spoločnosť s dlhoročnými skúsenosťami v oblasti cestovného ruchu, ktorá sa etablovala na slovenskom trhu v roku 2017. Našu širokú škálu služieb a programov šijeme priamo na mieru podľa požiadaviek zákazníka, pričom pracujeme s vynikajúcim pomerom ceny a kvality ponúkaných služieb. O zákazníkov sa stará náš vyškolený personál a priamo v destináciách naši delegáti komunikujú vo viacerých svetových jazykoch. Ponúkame pobyty v nasledovných destináciách: Turecko, Bulharsko, Grécko, Egypt, Severný Cyprus...atď.

Adresa spoločnosti

Poštová 367/1
929 01 Dunajská Streda