Pridať inzerát

Vedúci / Animátor v detskom tábore

CK Boomerang s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Zvolen
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 400 EUR/mesiacNašim vedúcim poskytujeme plat od 70 do 130Eur na jeden turnus podľa jednotlivých táborov a pozícií. Ubytovanie a strava je samozrejme zdarma.
  • Termín nástupu: ihneň - podľa turnusov
  • Druh pracovného pomeru: na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme veselých vedúcich/animátorov do rôznych letných táborov. Vedúci/animátor má na starosti skupinu detí, s ktorými býva, pomáha im v každodenných činnostiach a zároveň vedie dve z našich tradičných aktivít.

Aktuálne hľadáme vedúcich hlavne na indiánsky tábor na turnus od 10.7 a vedúcich do tábora môťová. Prečítajte si prosím o nás viac na našej webstránke https://ckboomerang.sk/pridajte-sa-k-nam/

Práca spojená s oddychom počas leta so super partiou mladých ľudí uprostred prírody. Ubytovanie, strava a celý pobyt v tábore zadarmo.

Prosím prečítajte si viac na našej webstránke www.ckboomerang.sk

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Cestovná kancelária pre deti a mládež organizujúca detské rekreácie od roku 1995. Viac informácii nájdete na www.indiani.sk, www.singandrock.sk a www.campnatur.sk

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Adresa spoločnosti

Šášovská 2
85106 Bratislava - Petržalka