Pridať inzerát

Výdajca stravy / pomocná sila

CITY GASTRO s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Medissimo, Tematínska, Petržalka
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 646 EUR/mesiacVariabilná zložka mzdy , záleží od skúseností a zručností uchádzača
  • Termín nástupu: Ihneď alebo dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zodpovednosť za plynulý chod prípravy a expedície stravy pre klientov
Pravidelné čistenie dezinfekcia kulinárov
Príprava raňajok, desiat a olovrantov a následná expedícia
Kontrola množstva a teploty expedovaných jedál pre klientov
Balenie stravy určenej na neskoršie použitie
Kontrola skladových zásob a ich správne uskladnenie
Aktualizácia počtov objednaných porcií
Pracovná doba na zmeny krátky/dlhý týždeň 12 h, od 5:30 do 17:30 vrátane víkendov
Bližšie informácie Vám radi poskytneme na osobnom pohovore

Férovým a priateľským prístupom vytvárame zamestnancom pocit,
aby sa cítili plnohodnotne v našej spoločnosti. Svedčí o tom aj informácia, že v našej sieti pracuje veľa zamestnancov viac ako 10 rokov.

Ponúkame prácu v stabilnej, gastronomickej spoločnosti
Ponúkame prácu v mladom, dynamickom kolektíve
Ponúkame možnosť vzdelávania
Poskytujeme odmenu za odporučenie zamestnanca
Ponúkame MultiŠport kartu, ktorá je čiastočne hradená zamestnávateľom
Zabezpečenie pracovného oblečenia a chutnej stravy je samozrejmosťou.

Ak Vás táto ponuka zaujala a myslíte si, že spĺňate zadané požiadavky, pošlite nám prosím Váš životopis na email: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

gastronómia, potravinárstvo

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Zmysel pre poriadok a systém práce
Pozitívny prístup k práci
Zodpovednosť
Spoľahlivosť
Flexibilnosť
Komunikatívne a príjemné vystupovanie
Výhodou je skúsenosť z podobného tipu zariadenia

Naša spoločnosť poskytuje komplexné služby v oblasti gastro už od roku 2011.
Sme špecialisti na spoločné stravovanie a v tejto oblasti pripravujeme pre našich klientov tisícky porcií jedál denne.
Naše prevádzky sa nachádzajú vo firmách, školách, nemocniciach a v zariadeniach sociálnych a opatrovateľských služieb.
Okrem prípravy jedál priamo v mieste prevádzky sa špecializujeme aj na rozvoz stravy
aj do prevádzok, ktoré nedisponujú vlastnou kuchyňou. Používame špičkové vybavenie
a dodržiavame prísne technologické a hygienické postupy. Prevádzkujeme tiež niekoľko
a la carte reštaurácií a kaviarní.
Poskytujeme aj komplexné cateringové služby.
Našou misiou je kreatívna kuchyňa, naším cieľom chutné a zdravé jedlá.
Tím CityGastro tvoria kuchári a manažéri s dlhoročnými skúsenosťami v oblasti gastronómie.
Vysoké nároky na dodávateľov a personál nám umožňujú poskytovať kvalitné služby a pružne reagovať na požiadavky klientov.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Michaela Saková
Tel.: +421947905908
E-mail: poslať životopis