Pridať inzerát

Kuchár/Kuchárka

CITY GASTRO s. r. o.

  • Miesto práce: Ekonomická Univerzita v Bratislave, Petržalka
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 - 1 500 EUR/mesiacvariabilná zložka mzdy , záleží od skúseností a zručností uchádzača
  • Termín nástupu: 01.08.2021 alebo dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do našej prevádzky v Bratislave na ktorej poskytujeme služby spojené s výrobou,
prípravou a výdajom celodennej stravy hľadáme kolegu,
ktorý má znalosti v gastronómii a závodnom stravovaní.
Náplň práce:
-príprava teplých, studených a diétnych pokrmov.
-rozdeľovanie pripravených pokrmov na samostatné porcie.
-zodpovednosť za presné dodržiavanie receptúr, kvality a množstva použitých surovín.
-zodpovednosť za dodržiavanie HACCP.
-zodpovednosť za inventarizáciu potravín a majetku.
-zodpovednosť za kvalitu surovín a hotových jedál.
-dodržiavanie presne stanovených postupov prípravy jedál.
Pracovná doba je od pondelka do piatka 8h /príchod do práce o 5h/ + každý 2.víkend
Pri nástupe vyžadujeme platný zdravotný preukaz.

Práca v stabilnej gastronomickej spoločnosti
Práca v dynamickom kolektíve
Multi šport karta čiastočne hradená zamestnávateľom

Informácie o výberovom konaní

Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

gastronómia v odbore

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Počet rokov praxe

5

Zmysel pre poriadok a systém
Pozitívny prístup k práci
Zodpovednosť
Spoľahlivosť
Organizačné schopnosti
Flexibilita a odolnosť voči stresu
Komunikatívne a príjemné vystupovanie
Výhodou je skúsenosť z podobného tipu zariadenia

Naša spoločnosť poskytuje komplexné služby v oblasti spoločného stravovania a gastronómie. Pre našich klientov v prevádzkach spoločného stravovania pripravujeme niekoľko tisíc jedál denne, zabezpečujeme stravovanie pre domovy seniorov, školy, nemocnice a poskytujeme tiež cateringové služby.
Tím CityGastro tvoria kuchári a manažéri s dlhoročnými skúsenosťami v oblasti gastronómie. Vysoké nároky na dodávateľov a personál nám umožňujú poskytovať kvalitné služby a pružne reagovať na požiadavky klientov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

CITY GASTRO s.r.o.
Sliačska 1/E
831 02 Bratislava
www.citygastro.sk