Pridať inzerát

Customer Care Specialist - zákaznícka podpora eshopu

ČistáVoda s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Obežná, Žilina-Vlčince
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 900 EUR/mesiacfix 745€ + variabilná zložka od 150€ vyššie (podľa dohodnutých % z mesačného obratu)
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme šikovného človeka na pozíciu "špecialista zákazníckej podpory" pre najväčší vodný eshop na Slovensku a v Česku. Ponúkaná pozícia si vyžaduje človeka, ktorý zvládne obchodnú komunikáciu s klientom, vie spracovať dopyt od zákazníkov a tvoriť cenové ponuky, podľa individuálnych požiadaviek. Komunikácia so zákazníkmi prebieha predovšetkým prostredníctvom e-mailu, telefonicky a prostredníctvom online chatu (náplňou práce nie je aktívny predaj). Šikovného absolventa radi zaučíme.

Čo ponúkame?
- motivujúce finančné ohodnotenie: základná mzda od 748 €/mesačne + variabilná zložka od 150€ vyššie (podľa % z mesačného obratu, závisí od Vašej šikovnosti)
- individuálne zaškolenie a priateľských kolegov ochotných pomôcť
- zaujímavú prácu a zodpovedajúce platové ohodnotenie
- notebook a mobil
- pracovná doba 7:30 - 16:00
- stravné nad rámec zákona
- príležitostný home office podľa potreby

V prípade záujmu o pozíciu Špecialistu zákazníckého servisu nám pošlite svoj životopis spolu s informáciou, prečo Vás oslovila práve naša spoločnosť.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.7.2022 (ostáva ešte 14 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Český jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Veľmi dobré prezentačné schopnosti
Technické myslenie
Obchodný duch a orientácia na výsledky
Zmysel pre samostatnosť a organizáciu práce
Ochota učiť sa novým veciam

ČistáVoda je firma s dlhoročnými skúsenosťami, tvorená kolektívom šikovných mladých ľudí. Špecializujeme sa v odvetví úpravy vody, vďaka čomu sme už tisíckam domácností a firmám pomohli zlepšiť kvalitu vody. Filtrácia vody a vykonanie certifikovaného rozboru vody - v tom sme jednotka na trhu. Naše zariadenia sú overenej kvality, spolupracujeme so zahraničnými klientmi a naše know-how v oblasti vodných filtrov našlo uplatnenie ako na Slovensku, tak aj v Čechách a v ďalších krajinách EÚ.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Peter Papík
E-mail: poslať životopis