Pridať inzerát

Marketing Assistant - copywriter (brigáda)

ČistáVoda s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Kálov, Žilina
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3,8 EUR/hod.
  • Termín nástupu: ASAP
  • Druh pracovného pomeru: na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovnú študentku/absolventku, ktorú zaujíma ako funguje zákulisie e-shopu a rada by sa podieľala na zdokonaľovaní toho nášho - “vodného sveta”. ČistáVoda je najväčším eshopom v oblasti úpravy vody na Slovensku a v Čechách, a kedže neustále rastieme, potrebujeme rozšíriť náš marketingový tím o ďalšiu nápaditú, kreatívnu dušu, ktorá neustále niečo tvorí a vymýšľa. Náplňou práce je najmä administrácia e-shopu. Budeš mať na zodpovednosti pridávanie kvalitných popisov k špičkovým produktom, písanie originálnych článkov na náš blog, fotografovanie produktov, úpravu fotiek a výhoda je, ak ovládaš základy SEO.

Súčasťou marketingového oddelenia je aj obchodný tím, s ktorým budeš príležitostne spolupracovať. Nemusíš mať predchádzajúce skúsenosti, radi Ťa zaučíme a pomôžeme Ti s pomyselnou čerečničkou na torte. Práca je ideálna pre študentku VŠ (nie končiaci ročník).

Čo ponúkame?
- min. 3,80 €/hod, záleží od Tvojej šikovnosti;
- flexibilná pracovná doba a možnosť homeoffice (ak rada ponocuješ, kľudne môžeš pracovať aj v noci, zaujíma nás výsledok :) );
- marketingové školenia;
- firemné teambuildingy;
- firemný notebook + mobil;
- možnosť nástupu ihneď.

V prípade záujmu o danú pozíciu pošlite svoj životopis aj spolu s motivačným listom na drozdova@cistavoda.sk. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov. Tešíme sa.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Adobe Photoshop - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Čo požadujeme?
- nápaditosť, kreatívne myslenie
- chuť učiť sa a zdokonaľovať výsledky
- samostatnosť a flexibilita
- perfektná znalosť gramatiky, základná znalosť grafických programov na úpravu fotografie
- 20 hodín týždenne byť k dispozícii (pravidelný osobný kontakt na pobočke Kálov 9, Žilina)

ČistáVoda je firma s dlhoročnými skúsenosťami, tvorená kolektívom šikovných mladých ľudí. Špecializujeme sa v odvetví úpravy vody, vďaka čomu sme už ticískam domácností či firmám pomohli skvalitniť úžitkovú vodu a vylepšiť pitný režim. Filtrácia vody, jej zmäkčenie či vykonanie certifikovaného rozboru vody - v tom sme jednotka na trhu. Naše zariadenia sú overenej kvality, spolupracujeme s americkými, nemeckými, ruskými výrobcami a naše know-how v oblasti vodných filtrov našlo uplatnenie ako na Slovensku, tak aj v Čechách či v ďalších krajinách EÚ.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

ČistáVoda, s.r.o.
Kálov 9
01001 Žilina