Elektrotechnický inžinier na pozíciu učiteľ odborných predmetov

Cirkevná stredná odborná škola elektrotechnická P. G. Frassatiho

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Vazovova 12, Staré Mesto
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 360 EUR/mesiacodmeny, možnosť rastu mzdy
  • Termín nástupu: 2022-09-01

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vyučovanie odborných predmetov v oblasti elektrotechnika.

Dovolenka 45 dní, osobný príplatok, finančný príspevok na stravu, výborný pracovný kolektív

Informácie o výberovom konaní

pracovný úväzok dohodou (t.j. aj čiastkový)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

komunikatívnosť, flexibilita, bezúhonnosť, zdravotná spôsobilosť

Sme cirkevná stredná odborná škola s výučbou predmetov spotrebnej elektrotechniky, počítačových sietí, grafiky digitálnych médií a informačných technológií.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov