Pridať inzerát

Projektový manažér, stavbyvedúci

CIPI, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 500 - 2 800 EUR/mesiacMzda je závislá od seniority kandidáta.
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Samostatné vedenie pridelených stavieb
Zodpovednosť za prevzaté stavenisko
Plánovanie, organizácia, koordinácia a kontrola výrobných a montážnych prác
Dohľad nad BOZP a PO
Kontrola nákladov a zodpovednosť za dodržiavanie rozpočtu
Komunikácia so zástupcom investora, úradmi, projektantom, výrobou a ďalšími stranami
Zabezpečenie / vedenie stavebného denníka a potrebnej dokumentácie
Zodpovednosť za dodržiavanie kvality a technologických postupov montáže a prác
Schvaľovanie a kontrola súpisu prác a objednávok od subdodávateľov
Tvorba podkladov pre fakturácie
Obstarávanie a kontrola externých služieb a materiálu
Tvorba a finalizácia odovzdávacej dokumentácie
Reporting realizácie projektov

- práca v neustále rastúcej spoločnosti
- odborné školenia
- pravidelná valorizácia platov (1x ročne)
- možnosť prémií a benefitov v závislosti od nastavených kritérií (13. plat)
- možnosť jednorázových odmien
- odmeny za merateľné zlepšovacie návrhy
- pohyblivá pracovná doba

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, stavbárske

Ostatné znalosti

Microsoft Project - Pokročilý
Microsoft Office - Pokročilý
AutoCAD - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

5

Ovládanie programov MS Project, MS Office, AutoCAD
Skúsenosti s vedením väčších stavieb, projektov na pozícii projektového manažéra / stavbyvedúceho
Odborná spôsobilosť – Autorizácia pre pozemné stavby podmienkou
Skúsenosti s riadením tímu na stavbe a prislúchajúcich profesií
Veľmi dobré organizačné schopnosti, samostatnosť, komunikatívnosť, technické myslenie
Precíznosť, flexibilita, zodpovednosť, schopnosť určovať priority
Znalosť anglického / nemeckého jazyka je výhodou

I. Spracovanie ocele - výroba a montáž oceľových konštrukcií hál, protihlukové steny, priemyselné stavby, výbava priemyselných objektov.
II. Spracovanie hliníka, CNC vysekávanie a rezanie plechov, CNC ohýbanie plehov, výroba a dodávka strešných svetlíkov, polykarbonátové zasklievanie striech a fasád.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov