Pridať inzerát

Technik kvality

CIPI, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Ružomberok
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 - 1 300 EUR/mesiacVýška mzdy 1000-1300 Eur je uvádzaná pre kandidáta s praxou na tejto pozícii. Nástupná mzda pre absolventa je 850 Eur.
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vykonávanie vstupnej a medzioperačnej kontroly (materiálov, súčiastok a dielcov), kontrola zvarov a výstupná kontrola výrobkov vizuálnou kontrolou alebo meraním
- zisťovanie a identifikovanie nezhôd a odchýlok podľa technickej dokumentácie (t.j. výkresovej a technologickej), platných noriem a vystavovanie kontrolných protokolov
- presadzovanie požiadaviek systému manažérstva kvality podľa ISO 9001 / ISO 14 001 / ISO 1090 / ISO 3834
- správa registratúry
- navrhovanie nápravných a preventívnych opatrení
- spravovanie dokumentácie spoločnosti v súlade s nastavenými pravidlami
- výkon audítorskej činnosti v rámci spoločnosti, vrátane zaznamenávania výsledkov z auditov a dohliadania na ich realizáciu
- zabezpečenie implementácie metrológie v spoločnosti
- zabezpečovanie aktívnej podpory výrobe a spolupodieľanie sa na neustálom zlepšovaní procesov a výrobkov
- evidovanie a vyhodnocovanie reklamácií a podieľanie sa na riešení interných a externých reklamácií

Práca v prosperujúcej spoločnosti, firemné eventy, koncoročné večierky.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

22.10.2021 (ostáva ešte 24 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, strojárske

Nemecký jazyk - Pokročilý (C1) alebo Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Zodpovednosť, precíznosť, samostatnosť, komunikácia s ľuďmi, vysoké pracovné nasadenie.

I. Spracovanie ocele - výroba a montáž oceľových konštrukcií hál, protihlukové steny, priemyselné stavby, výbava priemyselných objektov.
II. Spracovanie hliníka, CNC vysekávanie a rezanie plechov, CNC ohýbanie plehov, výroba a dodávka strešných svetlíkov, polykarbonátové zasklievanie striech a fasád.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

CIPI,s.r.o.
Bystrická cesta 2761
034 01 Ružomberok

Kontakt

Kontaktná osoba: Eva Vlniešková
Tel.: +421444351640
E-mail: poslať životopis