Pridať inzerát

Stolár

CINAR Tischlerei

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Wolfsthal, Rakúsko
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 000 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

firma CINAR Tischlerei hľadá do svojho tímu skúseného stolára (Spracovanie, dreva, drevotriesky, formátovanie, montáž, olepovanie hrán, práca na strojoch.) Práca je v obci Wolfsthal, vzdialenej 3km od hraničného priechodu Petržalka - Berg. Pracuje sa ako na dielni tak v teréne na montážach.

Rakúska prac. zmluva, 13 a 14 plat, 5 týždňov dovolenky.

Hľadáme predovšetkým stolárov, ktorí vedia pracovať samostatne. Práca sa netýka len skladania nábytku, ale kompletnej výroby od zamerania, nárezu materiálu, ohranovania, zloženia až po finálne úprava a montáž. Jedná sa predovšetkým o prácu s drevotrieskou, ale vyžadovaná je aj schopnosť pracovať s masívom a to vo vyššie spomenutom rozsahu.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Stolárstvo

Vodičský preukaz

A, B

Prax na pozícii/v oblasti

5

Počet rokov praxe

5

samostatnosť, schopnosť čítať výkresovú dokumentáciu, kretívny prístup, schopnosť nájsť riešenie

Firma CINAR Tischlerei sa zaoberá výrobou nábytku rôzneho druhu, od kuchýň, vstavaného nábytku po atypické nábytkové prvky. Pracuje sa ako s masívom, DTD, ľahčenou DTD, tak aj s MDF atď. Máme širokú strojovú výbavu, pracovne pokrývame blízke okolie a Viedeň.