Pridať inzerát

Expert na sociálne siete | Copywritter

Ci development group, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Poprad
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 - 1 300 EUR/mesiacBonusy podľa odvedenej práce a výsledkov
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ako spoločnosť sa rozrastáme v rámci Slovenska a našou ambíciou je upevniť našu pozíciu na trhu.

Sú sociálne siete pre Teba zábavou? Ovládaš všetky efekty, tipy a triky, aby si dokázal/a zviditeľniť seba, firmu alebo produkty? Naháňanie followerov nie je pre Teba žiadna veda. Dosiahneš to jednoduchou a dobre cielenou propagáciou a lajky pod fotkami a videami sa ti len tak hrnú? Si rád/da v centre diania, aby si všetky novinky zverejnil/a na svojom profile?

Možno si to práve ➡️ TY, koho hľadáme!

Ak si mladý/á, zapálený/á a proaktívny/a neváhaj a ozvi sa nám!

Ako bude vyzerať Tvoj pracovný deň?

>> aktívne sa podieľať na tvorbe stratégie pre social media marketing
>> komplexná správa Instagramových účtov, Facebook fanpage (posty, copywriting, grafika)
>> samostatná príprava a plán postov + článkov
>> kreatívne návrhy propagácie realitných projektov a iných činností spoločnosti
>> príprava platených kampaní na FB
>> proaktívny a kreatívny prístup k tvorbe obsahu
>> cestovanie za realitnými projektmi, príprava vizuálov (fotografie, videá)
>> tvorba textov, písanie článkov/blogov (copywriting)
>> tvorba a editácia jednoduchších grafík, fotografíí, videí
>> pravidelný reporting account managerovi

-- stabilné zázemie firmy
-- pružný pracovný čas
-- príjemný pracovný kolektív
-- práca office + homeoffice
-- finančné bonusy za výsledky
-- tímové aktivity (teambuilding)

Pošlite nám prosím životopis s referenciou tvorby obsahu pre soc. siete a článkov, ktoré ste sám(a) písal(a). Ďakujeme a tešíme sa na Váš kontakt s nami.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Social media marketing, copywritting

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Expert
Editácia videa - Pokročilý
Sociálne siete - Expert
Copywriting - Expert

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- znalosť sociálnych sietí od A po Z
- skúsenosti s prácou social marketingu
- základné nastavenie reklamy a propagácie
- proaktívny prístup
- „out of box“ myslenie
- ambicióznosť, dravosť, proaktivitu
- aktívny šofér

Sme rozrastajúca sa projekčná a zároveň developerská spoločnosť. Možno menej formálna, no za to ambiciózna skupina ľudí, hľadajúca skvelých, pracovitých kolegov s citom pre detail. Ak chceš pracovať v skúsenom a ambicióznom tíme, ktorý sa snaží boriť a posúvať zaužívané trendy skokom, ozvi sa nám. Navzájom si pomôžeme rásť pracovne, ale aj ľudsky.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov