Pridať inzerát

Vodič na nákladnom aute s hydraulickou rukou

Chupáč AUTODOPRAVA, s. r. o.

  • Miesto práce: Žilinský kraj, Trenčiansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 - 1 400 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: Marec 2021
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vedenie nákladného auta+obsluha hydraulickej ruky, bežná údržba vozidiel

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B, C

Počet rokov praxe

Vodič +strojník
2

Firma Chupáč AUTODOPRAVA, s.r.o. sa zaoberá nakladaním, prepravou a vykladaním tovaru. Naša flotila dokáže zvládnuť manipuláciu v nedostupnom teréne a s ťažkým nákladom. Staviame betónové stĺpy, stĺpy verejných osvetlení, ponúkame manipulačné práce pri pokrývaní striech, prevoz stavebných materiálov, krovov, nového dreva atď. Prepravujeme rôzne druhy paletových výrobkov, unimobuniek, strojov.

Adresa spoločnosti

Chupáč AUTODOPRAVA s. r. o.
Sverepec 349
01701 Považská Bystrica