Pridať inzerát

Zvárač 111, 114 a 135 Belgicko a Nemecko

CHRISTAL s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Belgicko
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3 000 - 4 000 EUR/mesiacBelgicko od 3000 do 4000 €, plus hradené ubytovanie Nemecko od 2100 €/mesiac , plus hradené ubytovanie
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

BELGICKO - zabezpečte si v predstihu prácu na celý rok 2022 na turnusy so začiatkom od februára, veľký pracovný projekt, zváranie síl na obilie, zásobníkov, oceľových konštrukcií v exteriéri a interiéri, práca aj vo výškach na zdvíhacej plošine alebo v posuvnom lešenárskom koši,
– oblúkové zváranie obalenou elektródou (111) a plnenou elektródou bez ochranného plynu (114), vyžadujú sa platné certifikáty 111, 114 - resp. možnosť našej spolupráce pri zabezpečení a získaní certifikátov, francúzsky jazyk výhodou - nie podmienkou,
- hodinová mzda od 15 do 18€/h netto podľa skúsenosti a jazykovej dovednosti + ubytovanie zdarma.
NEMECKO - doplňujeme priebežne náš tím zváračov metódou MIG MAG, zváranie priemyselných regálov, certifikát 135 a znalosť nemeckého jazyka je výhodou - nie podmienkou, nenáročná práca v dielni počas celého roka, hodinová mzda 13€/h netto + ubytovanie zdarma

Poskytujeme:
- dlhodobá práca,
- hradené ubytovanie v komplet vybavených domoch alebo bytoch,
- stabilná a dlhodobá práca na pracovnú zmluvu o dočasnom zamestnaní,
- zdravotné a sociálne zabezpečenie - odvody hradené v štáte, v ktorom pracujete, v Nemecku aj možnosť poberania rodinných prídavkov,
- výplata načas jeden krát v mesiaci, výplatná páska, možnosť poberania záloh,
- zaujímavé finančné ohodnotenie (podľa skúseností).
- práca bez sprostredkovateľských poplatkov
Vďaka podpore Našich klientov, ktorí prijali bezpečnostné a hygienické opatrenia, môžete bez rizika vycestovať a pracovať. Po celú dobu pobytu v zahraničí máte podporu Nášho tímu!

Kontaktujte nás na tel. číslach +421905662251, +421905792156 a životopis nám môžete zaslať na info@christal-nabor.com

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Zahraničný klient pôsobiaci dlhodobo v oblasti metalurgie, strojárstva a stavebníctva.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Strojárstvo, Stavebníctvo, Priemysel a výroba

Prax na pozícii/v oblasti

zvárania

Počet rokov praxe

1

- prax so zváraním a zámočníckymi prácami nutná
- platnosť certifikátov 111 a 114 pre Belgicko
- znalosť čítania výkresov výhodou, nie podmienkou
- komunikatívna znalosť francúzskeho, anglického alebo nemeckého jazyka výhodou, nie podmienkou
- manuálna zručnosť
- zodpovedný prístup k práci
- vlastné auto výhodou

Spoločnosť CHRISTAL je agentúra dočasného zamestnania a náborová spoločnosť a vyhľadáva pre svojich zahraničných klientov kandidátov v celej Európe.
Vybraným uchádzačom o zamestnanie ponúkame rôzne pracovné pozície aj na projektoch v zahraničí (Francúzsko, Nemecko atď.).
Najlepší kandidáti pracujú na zákazkách našich klientov počas celého roka.
Montáže, mechanika, klampiarstvo, potrubárske práce, zváranie, zámočníctvo, elektrikárske práce, zastrešujeme množstvo pracovných pozícií v priemyselnej oblasti.
Neustále ponúkame pracovné pozície aj pre nových kandidátov, ktorí sa stanú súčasťou nášho pevného jadra!
info@christal-nabor.com
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce a dočasné zamestnanie.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci