Pridať inzerát

Samostatný nákupca

CHRIEN, spol. s r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Zvolen
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 - 1 200 EUR/mesiac+ osobné ohodnotenie v závislosti na skúsenosti a produktivite práce
  • Termín nástupu: 01.01.2021

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Nákup strategického tovaru, a kontrola stavu zásob takéhoto tovaru
- Optimalizácia kvality, nákladov a zásob spojená s prieskumom trhu nakupovaných
tovarov
- Komunikácia a vyhľadávanie zahraničných obchodných partnerov – anglický a maďarský
jazyk
- Dojednávanie obchodných podmienok s dodávateľmi
- Vytváranie cien a objednávok
- Zadávanie nákupných objednávok v programe SPIN
- Operatívne riešenie reklamácii s dodávateľmi
- Komunikácia a spolupráca s ostatnými oddeleniami vo firme

- Dobré platové podmienky
- Mobilný telefón
- Výhodné nákupy potravín
- Stabilné pracovné prostredie
- Odmeny

Ak máte vážny záujem o danú pozíciu, zašlite si životopis na e-mail: marketing@chrien.sk. Vaše životopisy budú detailne prechádzané a na pohovor budú pozvaní len tí uchádzači, ktorí spĺňajú zadané požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod a mažment - výhoda, prax s potravinami min. 3 roky

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) a Maďarský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - expert
Microsoft Excel - expert
Microsoft Outlook - expert

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

prax s potravinami
3

Osobné predpoklady a zručnosti
Orientácia v nákupnej problematike, komunikatívnosť, schopnosť vyjednávania, spoľahlivosť, presnosť, zvládanie stresu, relevantné skúsenosti s prácou v potravinárstve, anglický jazyk podmienkou.

Firma CHRIEN, spol. s r. o., Lieskovská cesta 13, ZVOLEN, 29 ročnou tradíciou na slovenskom trhu, zameraná na distribúciu mrazených a chladených potravín, hlavne mäsa, zeleniny, rýb, zmrzliny, zemiakových polotovarov, ale aj ďalšieho sortimentu potravín do gastronomických prevádzok takmer po celom Slovensku. 1500 spokojných klientov - gastronómov.
www.chrien.sk

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Lieskovská cesta č.13, P.O.Box 174
960 01 Zvolen