Pridať inzerát

Montážnik klimatizácií, chladiacich okruhov

CHLADKLIMA MB, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislavský kraj
  • Termín nástupu: ASAP, dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- inštalácia a spúšťanie chladiacich a klimatizačných zariadení
- vykonávanie servisných prehliadok, opráv a údržby chladiacich a klimatizačných zariadení
- riešenie problémov a odstraňovanie porúch

- stabilita a zázemie v prosperujúce spoločnosti
- istota a dlhodobé zamestnanie
- možnosť mzdového nárastu v závislosti od Vášho výkonu
- výborný pracovný kolektív, ľudský a ústretový prístup

Hľadáme človeka, ktorý je pracovitý, flexibilný, má technické a analytické myslenie, ktorý má znalosť v chladiacich a klimatizačných zariadeniach (nie je podmienkou).
Hľadáme tímového hráča, lojálneho s vysokou zodpovednosťou a s ochotou učiť sa novým veciam, vzdelávať sa v oblasti. Ponúkame stabilnú prácu v prosperujúcej spoločnosti.
Zaujala Vás táto pozícia? Zašlite nám Vašu žiadosť o zamestnanie spolu so životopisom v slovenskom jazyku.
Ďakujeme všetkým záujemcom o prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. O výsledku výberového konania budú informovaní len uchádzači, ktorí sa zúčastnili výberového konania. Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Chladiarenstvo, elektrotechnika, stavebníctvo

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- vzdelanie elektrotechnického zamerania alebo iného technického smeru
- pracovitosť
- flexibilita
- zodpovednosť
- čestnosť
- ochota vzdelávať sa
- vodičský preukaz- skupina B – aktívny vodič
- znalosť chladiacich a klimatizačných zariadení - výhodou
- prax v oblasti montáži, servisu a opráv chladiacich okruhov a klimatizačných zariadení - výhodou

Spoločnosť sa už 20 rokov zaoberá dodávkou, inštaláciou a servisom klimatizačných jednotiek, priemyselných chladičov, vzduchotechniky, odvlhčenia, gastrochladenia. Takisto poskytujeme aj odborné poradenstvo.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Svätoplukova ul. č. 13
900 25 Chorvátsky Grob