Pridať inzerát

Skladník

Chipita Slovakia,s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Kostolné Kračany
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 950 EUR/mesiacMinimálna ponúkaná mzda. Mzda sa môže líšiť v závislosti od predchádzajúcich pracovných skúseností uchádzača.
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zakladanie paliet s hotovými výrobkami do automatizovaného skladového systému
- bezpečná manipulácia s výrobkami, kontrola stavu obalov
- zodpovednosť za zverený VZV a jeho bežná údržba
- práca so skenerom
- spracovanie potrebnej dokumentácie
- zúčastňovanie sa na pravidelných inventúrach
- spolupráca s ostatnými členmi tímu
- udržiavanie poriadku a čistoty v sklade
- práca v dvojzmennej prevádzke (pondelok-piatok)

- možnosť byť súčasťou stabilnej a rastúcej spoločnosti, istotu dlhodobého zamestnania
- možnosť kariérneho rastu, školenia v CHIPITA Slovakia, s.r.o. a v rámci firemnej skupiny
- prítomnostný bonus vo výške až 100€/mesiac
- strava priamo na pracovisku zadarmo
- doprava zamestnancov zadarmo
- veľkonočný a vianočný benefit
- prídel produktov našej spoločnosti na mesačnej báze

Ďakujeme Vám za záujem pracovať v našej spoločnosti. Vážime si každého uchádzača, všetky žiadosti starostlivo posúdime a podrobne vyhodnotíme. Získané osobné údaje nikomu neposkytujeme, nesprístupňujeme ani nezverejňujeme. Vo vzťahu k ich spracúvaniu majú uchádzači všetky práva dotknutej osoby, vrátane práva na prístup k údajom, ich opravu, vymazanie a blokovanie. Všetky zaslané životopisy a motivačné listy sú v súvislosti s realizáciou výberového konania v zmysle § 79 zákona NR SR č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov uchovávané po dobu šesť mesiacov. Po tejto lehote v zmysle toho istého zákona budú Vaše osobné údaje zlikvidované. V prípade Vášho záujmu, pošlite nám prosím Váš životopis na: skhr@chipita.com

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technické zameranie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

A, B, C, D

Počet rokov praxe

2

*stredoškolské vzdelanie
*platný preukaz VZV výhodou
*aktívny a zodpovedný prístup k práci
*schopnosť pracovať v tíme

Spoločnosť CHIPITA - jeden zo svetových lídrov v pekárenskom priemysle a kľúčový hráč v segmente pekárenských výrobkoch hlavne v Strednej a Východnej Európe, pod značkou 7DAYS, disponuje s 8 výrobnými závodmi a 38 výrobnými linkami, celkom viac ako s 5300 zamestnancami v Grécku, Bulharsku, Rumunsku, Rusku, Poľsku, Turecku a teraz aj na Slovensku. Má tiež 6 výrobných závodov prostredníctvom joint venture v štyroch krajinách, konkrétne v Indii, Malajzii, Mexiku a Saudskej Arábii, ktoré majú celkom 12 výrobných liniek.
www.chipita.com www.7days.com www.chipicao.com

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

CHIPITA SLOVAKIA
Priemyselný park 481
930 03 Kostolné Kračany