Pridať inzerát

Nákupca

Chipita Slovakia,s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Kostolné Kračany
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 300 EUR/mesiackonečná výška platu závisí od praxe a schopností uchádzača

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vykonávanie nákupných aktivít surového a obalového materiálu
- komunikácia s dodávateľmi
- spracovanie cenových ponúk, vystavovanie objednávok a kontrola dodržiavania zmluvných podmienok
- kontrola skladových zásob
- reporting

- možnosť byť súčasťou stabilnej a rastúcej spoločnosti, istotu dlhodobého zamestnania
- možnosť kariérneho rastu, školenia v CHIPITA Slovakia, s.r.o. a v rámci firemnej skupiny
- stravovanie v závodnej jedálni hradené zamestnávateľom
- pravidelný prídel produktov
- zamestnanie v čistom a modernom prostredí
- veľkonočný a vianočný benefit

Ďakujeme Vám za záujem pracovať v našej spoločnosti. Vážime si každého uchádzača, všetky žiadosti starostlivo posúdime a podrobne vyhodnotíme. Získané osobné údaje nikomu neposkytujeme, nesprístupňujeme ani nezverejňujeme. Vo vzťahu k ich spracúvaniu majú uchádzači všetky práva dotknutej osoby, vrátane práva na prístup k údajom, ich opravu, vymazanie a blokovanie. Všetky zaslané životopisy a motivačné listy sú v súvislosti s realizáciou výberového konania v zmysle § 79 zákona NR SR č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov uchovávané po dobu šesť mesiacov. Po tejto lehote v zmysle toho istého zákona budú Vaše osobné údaje zlikvidované.
V prípade Vášho záujmu, pošlite nám prosím Váš životopis na: skhr@chipita.com
V prípade otázok, neváhajte nás kontaktovať: +421 2 2120 4805

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý

- pracovná skúsenosť na podobnej pozícii vítaná
- komunikatívna úroveň angličtiny slovom i písmom
- skúsenosť s prácou v SAPe
- veľmi dobrá znalosť s prácou v MS Excel

Spoločnosť CHIPITA - jeden zo svetových lídrov v pekárenskom priemysle a kľúčový hráč v segmente pekárenských výrobkoch hlavne v Strednej a Východnej Európe, pod značkou 7DAYS, disponuje s 8 výrobnými závodmi a 38 výrobnými linkami, celkom viac ako s 5300 zamestnancami v Grécku, Bulharsku, Rumunsku, Rusku, Poľsku, Turecku a teraz aj na Slovensku. Má tiež 6 výrobných závodov prostredníctvom joint venture v štyroch krajinách, konkrétne v Indii, Malajzii, Mexiku a Saudskej Arábii, ktoré majú celkom 12 výrobných liniek.
www.chipita.com www.7days.com www.chipicao.com

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

CHIPITA SLOVAKIA
Priemyselný park 481
930 03 Kostolné Kračany