Pokladník - Chilantro v OC Eurovea (9:00-16:00 alebo krátky/dlhý týždeň)

Chilantro s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Pribinova, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 EUR/mesiac
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prijímame kolegov / kolegyne na TPP, dohodu, živnosť do našej prevádzky Chilantro v Eurovei.

Ponúkame stabilitu v príjemnom kolektíve a to aj počas pandemických obmedzení. Pracovné zmeny sú nastavené na krátky a dlhý týždeň (09:00 - 21:00hod), alebo od 9:00-16:00, alebo individuálne podla dohody.

Vaša náplň práce bude:
- obsluha hostí na pokladni
- príprava a výdaj jednoduchých streetfoodových jedál
- udržiavanie čistoty prevádzky

Počas leta chodíme na festivaly (pohoda, grape, colours) a plus menšie akcie, pri ktorých môžeš byť tiež súčasťou. Lístok hradíme my a ešte si aj dobre zarobíš. Pracuje sa v mladom dynamickom kolektíve.

Ako benefit ponúkame všetkým zamestnancom multisport kartu, ktorú môžeš využiť každý deň na jednu z aktivít (či už športových, alebo oddychových). Samozrejmosťou sú teambuildingy .

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Ahojte!
Jedinečný streetfoodový koncept Chilantro a Barskde prichádza s pracovnou ponukou určenou primárne pre ľudí s pozitívnym vzťahom k zodpovednosti a ku gastronómii.
Hľadáme ľudí na TPP, ale aj široké spektrum ľudí, ktorí by si radi zvýšili svoj mesačný rozpočet prípravou jednoduchých jedál, či už vo svojom voľnom čase, popri štúdiu, kým sú deti v škole/škôlke, popri hlavnom zamestnaní a pod.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov