Pridať inzerát

Parťák do tímu CHILANTRO (pracovník rýchleho občerstvenia)

Chilantro s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Pribinova 8, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 5,5 - 8,5 EUR/hod.
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- komunikácia so zákazníkom
- práca s pokladňou
- príprava streetfoodových/fastfoodových jedál : burrita, bowls, tacos, sendviče
- udržiavanie čistoty a hygienických štandardov

Medzi naše hlavné benefity patrí Multisport karta, častné teambuildingy plné adrenalínu a dobrej nálady, 50% zľava na jedlo, mladý kolektív, žiadny stereotyp!

Staffing sa pripravuje na týždennej báze, podla požiadaviek kedy môžeš pracovať a následne sa smeny rozhodia. Zamestnanci si môžu vybrať z 5 pracovných zmien počas dňa:
1. ranná zmena(9:00-16:00)
2. obedná zmena(11:00-21:30)
3. obedová zmena (11:00-14:00)
4. obedová smena (11:00-16:00)
5. večerná zmena(16:00-21:30)

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Počet rokov praxe

0

- podmienka je mať 18 rokov
- platný zdravotný preukaz na prácu s potravinami
- skúsenosť s prácou v gastre vítaná

Ahojte!
Jedinečný streetfoodový koncept Chilantro a Barskde prichádza s pracovnou ponukou určenou primárne pre ľudí s pozitívnym vzťahom k zodpovednosti a ku gastronómii.
Hľadáme široké spektrum ľudí, ktorí by si radi zvýšili svoj mesačný rozpočet prípravou jednoduchých jedál, či už vo svojom voľnom čase, popri štúdiu, kým sú deti v škole/škôlke, popri hlavnom zamestnaní a pod.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Račianska 88B
831 02 Bratislava - mestská časť Nové Mesto