Pridať inzerát

Asistentka predaja šperkov

CHERUBÍN, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Letná 34, Spišská Nová Ves
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: 27.9.2021

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame pracovnú pozíciu asistentky predaja zlatých a strieborných šperkov v Zlatníctve Cherubín Spišská Nová Ves.

Zašlite nám svoj štruktúrovaný životopis s fotografiou na e-mailovú adresu zlatnictvocherubinsnv@gmail.com
Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Z dôvodu veľkého počtu doručených žiadostí budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov telefonicky alebo mailom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Pozitívny a osobný prístup k zákazníkom je u nás na prvom mieste. Oceňujeme chuť do práce, kreativitu a profesionalitu. Prax v danom obore je výhodou.

Zlatníctvo Cherubín je ako kamenná predajňa na trhu viac ako 15 rokov. Profesionálny zlatník, kvalitné šperky, rýchly servis a snaha o to, aby naši zákazníci boli skutočne spokojní, patria po celý čas k našim hlavným charakteristikám.

Adresa spoločnosti

Povstalecká 256/38
059 71 Ľubica