Pridať inzerát

Technológ ofsetovej tlače a výroby flexotlačových foriem

CHEMOSVIT SLUŽBY, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: CHEMOSVIT FOLIE, s.r.o., Štúrova, Svit
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- kontrola a predpisovanie parametrov technologického procesu
- komunikácia so zákazníkmi a dodávateľmi v technickej rovine
- vylepšenie technologicko - ekonomických ukazovateľov
- vypracovávanie technologických postupov výroby
- optimalizácia výrobných procesov a navrhovanie zlepšovania
- zodpovednosť za implementáciu a dodržiavanie systému kvality
- implementácia nových technológií do výrobného procesu

zamestnanie v stabilnej prosperujúcej spoločnosti
benefity vyplývajúce z Kolektívnej zmluvy

Informovať budeme len uchádzačov, ktorí splnia predpísané požiadavky

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

polygrafia, polymérna chémia, chemická technológia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Office - Pokročilý
Internet - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

z odvetvia spracovania flexibilných filmov výhodou

- zodpovednosť
- cieľavedomosť
- spoľahlivosť
- analytické myslenie

Spoločnosť CHEMOSVIT SLUŽBY, s.r.o. je dcérskou spoločnosťou CHEMOSVIT, a.s.. Pokračujeme v tradíciách skupiny a ponúkame profesionálne účtovníctvo, IT služby, personálny a mzdový manažment, enviromentálny outsourcing, facility manažment, služby BOZP a našou súčasťou je aj laboratórium.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Štúrova 101
059 21 Svit